Premiery gier na kwiecień 2017 roku. 10 tytułów, na które warto czekać

LEGO City: Tajny Agent

  • Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One, Switch
  • Data premiery w Polsce: 7 kwietnia
  • Producent: TT Fusion
  • Wydawca w Polsce: Cenega

LEGO City: Tajny Agent zadebiutowało pierwotnie na konsolach 3DS oraz Wii U. Po czterech latach doczekaliśmy się wersji na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Switch. Z czym mamy do czynienia?


LEGO CITY: Tajny agent pozwala na przemierzanie rozległej metropolii LEGO CITY obejmującej ponad 20 wyjątkowych dzielnic. W nich zaś: śledztwa, czekający na przyskrzynienie złodzieje samochodów, pojazdy do opanowania, złośliwi kosmici, czy też przezabawne nawiązania filmowe do wyłapania, zaginione prosiaki do ocalenia i, oczywiście, setki przydatnych przedmiotów do zebrania.

Można powiedzieć, że to takie GTA w uniwersum klocków LEGO. Zagracie?

Kolejny tytuł to remaster z polskiego podwórka.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • Lasior

    Szczerze powiedziawszy to sam nie zdawałem sobie sprawy, że w kwietniu ukaże się taka ciekawa dawka interesujących tytułów. Jako, że Outlast 2 w demie mnie przekonał to oczekuję teog horroru. Mało tego, ma zostac wydane na PS4 zestaw ze wszystkim trzema częsciami [1+sidequest, 2] Kolejną propozycją jest Sniper Ghost Warrior 3. O tej grze zrobiło się głośno jakiś czas temu i po tym co prezentują kolejne strony, filmiki etc. można powiedzieć, że CI Games stanęło wręcz na rzęsach, aby uczynić tę cześć jak najlepszą. Kolejną grą, która ląduje w kręgu zainteresowań to Guardian of Galaxy. Batman był świetny. Licże na to, że TT uda się wyczyn na miarę Batmana lub The Walkind Dead.

80 Shares
Share80
+1
Tweet