Premiery gier na kwiecień 2017 roku. 10 tytułów, na które warto czekać

Syberia 3

  • Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One (w późniejszym czasie wersja na Switch)
  • Data premiery w Polsce: 20 kwietnia (data premiery na Switch nie jest znana)
  • Producent: Microids
  • Wydawca w Polsce: CDP.pl (nie dotyczy wersji Switch)

Syberia 3 pojawi się w naszym kraju z pełnym polskim dubbingiem. W rolę głównej bohaterki wcieli się Anna Dereszowska, a powyższy zwiastun pozwala posłuchać, jak prezentuje się rodzima lokalizacja.

O czym opowie Syberia 3? Historia rozpoczyna się w momencie, kiedy umierająca Kate zostaje odnaleziona przez Youkoli, plemię nomadów migrujące ze swymi śnieżnymi strusiami. Utknąwszy w wiosce Valsembor muszą znaleźć sposób, by kontynuować podróż, stawiając czoła przeciwnikom, niespodziewanym przeciwnościom losu i przeszłości Kate, która wkrótce ją dogania…


Dla fanów serii szykuje się pozycja obowiązkowa.

Kolejna strona to ponownie polska gra. Tym razem horror połączony z shooterem.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • Lasior

    Szczerze powiedziawszy to sam nie zdawałem sobie sprawy, że w kwietniu ukaże się taka ciekawa dawka interesujących tytułów. Jako, że Outlast 2 w demie mnie przekonał to oczekuję teog horroru. Mało tego, ma zostac wydane na PS4 zestaw ze wszystkim trzema częsciami [1+sidequest, 2] Kolejną propozycją jest Sniper Ghost Warrior 3. O tej grze zrobiło się głośno jakiś czas temu i po tym co prezentują kolejne strony, filmiki etc. można powiedzieć, że CI Games stanęło wręcz na rzęsach, aby uczynić tę cześć jak najlepszą. Kolejną grą, która ląduje w kręgu zainteresowań to Guardian of Galaxy. Batman był świetny. Licże na to, że TT uda się wyczyn na miarę Batmana lub The Walkind Dead.

80 Shares
Share80
+1
Tweet