Najlepsze filmiki z gier [#99]. Premiera Call of Duty: WWII oraz nowej konsoli Nintendo

Przedstawiamy najciekawsze materiały wideo minionego tygodnia.

Nie da się ukryć, że ostatnie 7 dni obfitowało w wiele interesujących wydarzeń. Zarówno mowa o premierach, zwiastunach, pokazach jak i uwaga…, zapowiedzi nowej konsoli.

Na pierwszy ogień w naszym zestawieniu idzie pierwszy zwiastun Call of Duty: WWII. Premiera nowego CoD to z pewnością jedno z największych wydarzeń tego roku – jak to zwykle co roku bywa. W końcu miliony sprzedanych egzemplarzy mówią same za siebie.

Acitvision pokazało pierwszy materiał wideo Call of Duty: WWII. Produkcja została osadzona w okresie II wojny światowej, na co gracze z całego świata czekali od kilku lat. Zmiana klimatu powinna wyjść grze na dobre, a przynajmniej jest zgodna z oczekiwaniami społeczności.

Zaraz po prezentacji zwiastuna pod filmikiem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Nie brakuje tych pozytywnych, ale znajdują się też i krytyczne głosy. Specjalnie nas to nie dziwi, bowiem od wielu lat gracze są mocno podzieleni jeśli chodzi o opinie na temat serii Call of Duty.

Na pierwszym zwiastunie widać sporo widowiskowych akcji, nie brakuje też ataku na Normandię. Zapowiada się na kawał solidnej produkcji osadzonej w klimacie II wojny światowej, oczywiście w znanej z Call of Duty rozmachem.

Premiera gry została potwierdzona na 3 listopada tego roku.

Na drugiej stronie przedstawiamy zapowiedź nowej konsoli.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.