Premiery gier obecnego tygodnia. Miały być ogórki, a jest 5 hitów

premiery-gier-grudzien-2023
Premiery gier Premiery tygodnia

W tym tygodniu Ubisoft i CDPR obsługują imprezę dla pececiarzy i konsolowców. Oto najlepsze premiery gier na grudzień 2023.

Nie liczcie na to, że w tym tygodniu zaoszczędzicie na rachunkach za prąd. Będą powody ku temu, aby PC bądź konsola były odpalone dłużej niż zwykle. W menu znajdziemy coś dla miłośników zombie, cyberpunku, Jamesa Camerona i świata gangsterów.

Najlepsze premiery gier grudzień 2023 – premiery tygodnia


Cyberpunk 2077: Ultimate Edition

Platformy: PC, PS5, XSX
Data premiery: 5 grudnia 2023
Producent: CD Projekt Red
Wydawca: CD Projekt Red

ZAMÓW – Cyberpunk 2077: Ultimate Edition na XSX

ZAMÓW – Cyberpunk 2077: Ultimate Edition na PC

ZAMÓW – Cyberpunk 2077: Ultimate Edition na PS5

Przed końcem roku raz jeszcze będzie głośno o Cyberpunk 2077. Na rynku zadebiutuje ostateczna wersja gry z dodatkiem Widmo Wolności, którą zakupimy w wydaniu cyfrowym oraz pudełkowym – to drugie jest na tyle przedziwne, że przed zamówieniem radzę upewnić się, co znajdziecie w środku. Tego samego dnia będzie można pobrać za darmo sporą aktualizację 2.1 o bardzo oczekiwanych elementach rozgrywki. Fani w końcu doprosili się działającej linii metra.


Kingpin: Reloaded

Platformy: PC
Data premiery: 5 grudnia 2023
Producent: Slipgate Ironworks
Wydawca: 3D Realms

Slipgate Ironworks odkopało trupa z cmentarza, 25-letni tytuł, który w swoich czasach rywalizował z takimi tuzami jak Planescape: Torment, Resident Evil 3, Unreal Tournament, Silent Hill. Niestety odgrzebane zwłoki gangsterskiego FPS zostaną tylko delikatnie odkurzone. Odświeżenie wprowadzi obsługę rozdzielczości 4K, poprawiony system dialogów oraz kilka nowych questów.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie