Cyberpunk 2077 2.1 nadchodzi. CD Projekt RED dodaje „nowe i bardzo oczekiwane elementy rozgrywki”

Cyberpunk 2077 z wersją 2.1. Nowe i oczekiwane elementy gameplayu
Newsy PC PS5 Xbox Series

CD Projekt RED nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa w kwestii Cyberpunk 2077. Niebawem doczekamy się debiutu gry w wersji 2.1.

Zaledwie wczoraj pisałem o bardzo ciekawym i niejako inspirującym dokumencie o CD Projekt RED. Pracownicy firmy tłumaczyli w niej drogę do porażki, a następnie wielkiego sukcesu, jakim ostatecznie stał się Cyberpunk. Mówili w nim, że są już dumni z tego, w jakim kierunku poszła gra i jak mocno udało się ją nie tylko naprawić, ale i odmienić. Jak się okazuje, nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Nadchodzi Cyberpunk 2077 w wersji 2.1.

Cyberpunk 2077 w wersji 2.1

Kolejna aktualizacja, wedle CDPR, zadebiutować ma 5 grudnia 2023 roku, czyli w dzień wydania CP77: Ultimate Edition. Co więcej, łatka nie znajdzie się jedynie w nowym wydaniu gry, a trafi bezpłatnie do wszystkich posiadaczy tytułu w wersjach PC, PS5 i Xbox Series X/S. Jeszcze przed premierą, 1 grudnia o godzinie 16:00, odbędzie się stream pokazujący nowości.

5 grudnia, tego samego dnia, w którym Cyberpunk 2077: Ultimate Edition trafi na półki sklepowe, udostępnimy darmową aktualizację 2.1 wprowadzającą nowe i gorąco oczekiwane elementy rozgrywki.

– zapowiada CD Projekt RED na Twitterze

Jakie to dokładnie „gorąco oczekiwane elementy rozgrywki”? No cóż, tego jeszcze nie wiemy. Pozostaje nam więc czekać do jutra, aby dowiedzieć się, co nowego przygotowali deweloperzy ze studia.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie