Premiery gier 2017 – PC TOP 5

Tom Clancy's Wildlands
Polecamy! Premiery gier

Niezwykle trudno było nam wybrać tylko 5 gier, w które będzie warto zagrać w 2017 roku na PC. Tytułów jest mnóstwo, zarówno tych multiplatformowych jak i wychodzących wyłącznie na komputery osobiste. W naszym zestawieniu skupiliśmy się zarówno na jednych jak i drugich. W 2017 roku swój ulubiony tytuł znajdą wielbiciele gier akcji, przygodowych, strategicznych, a nawet klasycznych RPG z rzutem izometrycznym.

Przy okazji ciekawi nas to, jak producenci kart graficznych zareagują na PlayStation 4 Pro oraz nadchodzącego Xboksa Scorpio. Czy wywindują moce swoich sprzętów jeszcze bardziej? A może wręcz przeciwnie? Rok 2017 zapowiada się niezwykle interesująco, zarówno dla posiadaczy komputerów jak i konsol.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands

Ubisoft w czerwcu 2015 roku przedstawił Ghost Recon: Wildlands. Gra zaskakuje pod tym względem, że twórcy (paryski oddział Ubisoftu, który wcześniej stworzył Ghost Recon: Future Soldier) zdecydowali się na otwarty świat. Ten będzie bardzo ciekawy, bowiem jak wynika z zapowiedzi, gracz zostanie przeniesiony w niemal wszystkie rejony świata, gdzie toczą się walki z gangami narkotykowymi. Co więcej, Ubisoft twierdzi że mapa w Wildlands będzie największą w historii gier. Mocne słowa.

W Ghost Recon: Wildlands obserwujemy akcję zza pleców bohatera, czasami tylko widok zmienia się na FPP (w momencie celowania do wroga lub używania snajperki). Nie zabraknie tutaj efektownych strzelanin, ale także skradania i taktycznej eliminacji wrogów. Niemniej jednak, cały filmik przepełniony jest akcją, nawet z wykorzystaniem pojazdów z pościgami na czele. W grze będzie kampania dla pojedynczego gracza, a także tryb kooperacji dla czterech.

Platformy: PC, PS4, XOne
Data premiery: 7 marca 2017
Producent: Ubisoft
Wydawca w PL: Ubisoft

Na drugiej stronie znajdziecie powrót do klasycznych gier RPG.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie