Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Doskonałe RPG w starym stylu do przetestowania za darmo

Weekend na tę grę nie wystarczy, ale przynajmniej można ją sprawdzić chociaż trochę.

InXile Entertainment podało, że organizuje w ten weekend darmowe granie w Torment: Tides of Numenera na Steam. Będzie to więc świeta okazja do zapoznania się z uznaną produkcją, która przywróciła wiarę w klasyczne gry RPG.

Ponadto do najbliższej niedziele, czyli 20 maja, grę będzie można kupić na Steam ze zniżką 60 procent. Jeśli więc wcześniej zastanawialiście się nad Torment: Tides of Numenera, a jedynie cena stanowiła dla was przeszkodę, to teraz jest szansa, aby zgarnąć grę taniej.

O grze Torment: Tides of Numenera

Przenieś się w unikatowy świat science-fantasy i poznaj Ziemię za miliard lat w przyszłości. Odkryj Dziewiąty Świat zbudowany na zgliszczach minionych, hiperzaawansowanych cywilizacji i pozostaw w nim swój ślad. Dokonuj setek kluczowych wyborów i staw czoła ich konsekwencjom. Zmierz się z samą śmiercią szukając odpowiedzi na pytanie: Ile jest warte jedno życie? – czytamy na stronie wydawnictwa Techland

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%