Premiera South Park: The Fractured but Whole znowu przesunięta

Premiera South Park: The Fractured but Whole znowu przesunięta
Newsy PC PS4 XOne

Tak, po raz kolejny.

Ubisoft nie ma dobrych wieści. Premiera Premiera South Park: The Fractured but Whole została przesunięta na kolejny rok fiskalny firmy. Gra miała się pierwotnie ukazać 6 marca tego roku (jeszcze wcześniej mówiono o grudniu 2016 roku), teraz wiemy, że jej premiera będzie najwcześniej w kwietniu, ale na to nie liczmy. Twórcy poinformowali, że potrzebują kilku dodatkowych miesięcy na dopieszczenie gry. Rok fiskalny trwa od kwietnia tego roku do marca przyszłego roku, także jeszcze wszystko się może wydarzyć.

Patrząc na South Park: Fractured But Whole widać, że gra zachowa klimat poprzedniej odsłony jak i samego South Park. Będzie więc trochę niecenzuralnych słów oraz niewybrednych żartów. Dobrze to widać już na początku gry, który został zaprezentowany na materiale wideo poniżej. Jest tam pierwszych 17 minut prosto z gry.

Znaleźli niedokończoną grę South Park na dysku Xboksa

Twórcy kanału na YouTube o nazwie HappyConsoleGamer dotarli do specjalnej wersji pierwszego Xboksa przeznaczonej dla dziennikarzy i testerów. Jakież było ich zdziwienie, kiedy odkryli na dysku grę South Park, która nie została nigdy dokończona i wydana.

Produkcja przypomina Simpsons Hit and Run i stworzona została w 3D. Na filmiku widać, że ma mnóstwo błędów, jak chociażby łamiące się tekstury.

Rzućcie okiem na poniższy materiał i dajcie znać co sądzicie.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie