Premiera Gears of War 4 jednak wcześniej?

Być może otrzymaliśmy właśnie bardzo dobrą wiadomość dla posiadaczy Xboksa One.

Być może, ponieważ nowe informacje od Microsoftu można dwojako interpretować. Wszystko sprowadza się do tego, że podczas targów E3 2015 podano, że premiera Gears of War 4 nastąpi w okresie świątecznym 2016 roku. Teraz Microsoft mówi o jesieni 2016.

Problem w tym, że kalendarzowa jesień, to również część grudnia, więc może być i tak, że po prostu inaczej ujęto ten sam termin. Choć z drugiej strony pisząc święta 2016 deweloperzy mają bardziej na myśli właśnie ostatni miesiąc roku, a w przypadku zwrotu jesień 2016 chodzi zazwyczaj o wrzesień – październik. Jak będzie tym razem? Tego jeszcze nie wiemy, choć liczymy, że Gears of War 4 pojawi się jednak nieco wcześniej niż w okresie świątecznym.

Twórcy tytułu ujawnili również, że 45 proc. osób, które kupiły Gears of War: Ultimate Edition, nie miały wcześniej do czynienia z tą marką. Pierwszy milion graczy, którzy zaopatrzyli się w ten tytuł, mogą liczyć na dostęp do testów beta Gears of War 4, które zaplanowano na wiosnę przyszłego roku. Znajdujecie się w tym gronie?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: