Premiera Gears 5. Gra dostępna w abonamencie Xbox Game Pass

0 komentarzy

Microsoft, wydawca gier Xbox Game Studios, informuje o premierze gry Gears 5 na konsole Xbox One i komputery PC z Windows 10.

Gears 5 stanowi kontynuację jednej z najbardziej popularnych serii na rynku gier. Nowa odsłona zawiera pięć trybów rozgrywki oraz najbardziej rozbudowaną kampanię w historii marki. Wraz z wybuchem wojny, główna bohaterka Kait Diaz ucieka, aby odkryć swoje koneksje z wrogiem i odkrywa prawdziwe niebezpieczeństwo dla Sery – samą siebie.

Po raz pierwszy, wydawca oferuje tak wiele metod dostępu do gry, w tym cyfrowe i pudełkowe wydania Edycji Ultimate i Edycji Standardowej, jak również dostęp do pełnej wersji w ramach abonamentów Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate. Tytuł w wersji cyfrowej i w abonamencie jest jednocześnie dostępny na konsolach Xbox One i komputerach PC z Windows 10 w ramach jednego konta, dzięki funkcjonalności Xbox Play Anywhere.

 W sprzedaży dostępne są również dedykowane zestawy z konsolami Xbox One X i Xbox One S, w tym zestaw Xbox One X Gears 5 Limited Edition zawierający:

  • Konsolę Xbox One X 1TB w edycji limitowanej Gears 5
  • Kontroler bezprzewodowy Xbox w edycji limitowanej Kait Diaz
  • Pełną wersję gry Gears 5 Ultimate Edition w wersji cyfrowej do pobrania (uprawnia do uruchomienia gry przed premierą od 6 września 2019)
  • Pełne wersje gier Gears of War: Ultimate Edition oraz Gears of War 2, 3 i 4 w wersji cyfrowej do pobrania
  • 1 miesiąc próbnej subskrypcji Xbox Game Pass
  • 1 miesiąc subskrypcji Xbox Live Gold
  • Kabel HDMI High-Speed
  • Przewód zasilający

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się