Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Premiera Battlefield 5 opóźniona. Nowa data i tłumaczenie EA

Electronic Arts informuje, że data premiery Battlefield 5 została przełożona. Jest nowy termin i komunikat wydawcy.

Pierwotnie planowano, że premiera Battlefield 5 odbędzie się na wszystkich platformach – komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One – w dniu 19 października. Tytuł mieliśmy dostać zatem w okienku pomiędzy Call of Duty: Black Ops IV i Red Dead Redemption 2. Plany się jednak zmieniły.

Nowa data premiery Battlefield 5

Electronic Arts informuje w specjalnym komunikacie, że obecnie premiera Battlefield 5 jest planowana na 20 listopada 2018 roku. Oto pełna wiadomość od wydawcy:

W okresie ostatnich tygodni dziesiątki tysięcy graczy wzięły udział w zamkniętych testach Alfa oraz zapoznały się z wczesną wersją tytułu na targach na E3 i Gamescom – na obu wydarzeniach mieliśmy zaszczyt otrzymać nagrody za najlepszą grę.

Battlefield 5 w jakości 1080p/60fps z włączonym RTX Ray tracing

Na podstawie Waszych komentarzy i opinii stwierdziliśmy, że potrzebujemy więcej czasu aby dokonać ostatecznych szlifów rozgrywki i mechaniki w celu zapewnienia najwyższej jakości naszej gry oraz dodatków, które wprowadzimy do niej po premierze – nawet jeśli wydłuży to czas oczekiwania na premierę o kilka tygodni.

Przed nami otwarte Beta testy, które rozpoczną się w przyszłym tygodniu. Liczymy, że przyniosą nam one jeszcze więcej wiedzy o Waszych oczekiwaniach w stosunku do gry.

Dziękujemy za Waszą nieustającą pasję i wsparcie. Nie możemy się doczekać, aby spotkać się na polu bitwy już wkrótce.

Zatem czekamy, a w oczekiwaniu przypominamy niedawny zwiastun z Gamescom 2018.

Battlefield 5 wykorzysta moc nowych kart graficznych Nvidia RTX

Nvidia podczas konferencji prasowej wraz z DICE zademonstrowała Battlefield V ogrywane na żywo w najnowszej technologii RTX. Battlefield V jest jedną z pierwszych gier, które zostały stworzone przy wsparciu Nvidia RTX.

 Zawsze było dla nas (jako studia) bardzo ważne, aby być o krok do przodu i oddawać wysoką wierność graficzną w grach – powiedział Christian Holmquist, dyrektor techniczny DICE. – Dzięki nowej platformie NVIDIA RTX gracze dostrzegą więcej szczegółów na polu bitwy, od błysku lufy w odbiciu samochodu, po szczegółowe odbicie zniszczonej elewacji w kałuży na ziemi. Rzeczy w środowisku otaczającym gracza będą dawały bardziej realistyczne poczucie, a wojna nigdy nie będzie wyglądać tak samo.

Jeśli nie przekonują Was słowa, zerknijcie na poniższy filmik:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%