Prace nad End of Nations zostały wstrzymane

0 komentarzy

Twórcy z Trion Worlds skoncentrują się na innych projektach.

Wiele więc wskazuje na to, że wspomniany tytuł się nie ukaże. Uwaga studia skupiona jest teraz na takich produkcjach jak Rift, Defiance, ArcheAge oraz Trove. End of Nations było pierwotnie planowane jako strategia, jednakże w 2013 r. przeistoczyła się w grę z serii MOBA. Nadal jednak w założeniach dotyczyłaby batalii między pojazdami.

End of Nations miało dać nam możliwość wybrania jednej z dwóch stron konfliktu. Każde ze stronnictw wymagałoby innej strategii w walce z oponentem. Liberation Front było skoncentrowane na bezpośrednich starciach, przy wykorzystaniu ciężkich jednostek. Shadow Revoulion preferowałoby ataki na dystans i walkę partyzancką.

Informowano, że na jednej mapie mogłoby grać aż 56 osób. Kierowany przez nas generał wraz z kolejnymi sukcesami wojennymi zdobywałby doświadczenie, co zapewniałoby awans na kolejne poziomy. Dzięki temu istniała by możliwość przydzielania jednostkom określonych premii. Tytuł planowany był jako darmowa gra, natomiast opłacanie abonamentu miało zapewnić graczowi pewne bonusy.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się