Pozycjonowanie w GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana. Wielkie zmiany coraz bliżej!

CD Projekt RED zaprasza na prezentację nowości.

GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana doczeka się wkrótce bardzo ważnej zmiany, której szczegóły poznamy już niedługo.

W środę, 15 marca, o godzinie 19.00 czasu polskiego będziemy omawiać nadchodzącą aktualizację, która wprowadzi pozycjonowanie. Pokażemy kluczowe zmiany i nowości oraz zagramy przeciwko Wam – informuje CD Projekt RED.

Pozycjonowanie, czyli co? Według szczątkowych informacji, jakie można już teraz odnaleźć w sieci, prawdopodobnie dostaniemy możliwość decydowania o pozycji karty, którą kładziemy na stół. Ustalimy, czy karta znajdzie się po prawej czy po lewej stronie rzędu oraz będziemy mogli wrzucić ją pomiędzy rozłożone karty.

To z pewnością zmieni oblicze Gwinta i przyniesie ze sobą nowe mechaniki rozgrywki. Czekamy jednak na potwierdzenie wszystkich informacji przez REDów oraz szczegóły.

Konkurs – wygraj konsolę Xbox One inspirowaną Gwintem!

Jak zapewne wiecie, aktualnie trwają testy beta tytułu GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana na Xbox One i Windows 10. Z tej okazji Microsoft wspólnie z CD Projekt RED przygotowali dla fanów Wiedźmina wyjątkową atrakcję. Na stronie www.becomethewildcard.com/pl gracze mogą stworzyć własną kartę do Gwinta, i otrzymać bezpłatny kod dostępu do bety na Xbox One.

Ale to nie wszystko. Do wygrania jest również wyjątkowy Xbox One inspirowany Gwintem. Taka konsola to prawdziwy rarytas i zdobędzie ją tylko jedna osoba.

Animację prezentującą konsolę w pełnej krasie obejrzycie poniżej, a zgłoszenia konkursowe można przesyłać na Facebookowym profilu www.facebook.com/XboxPL. Spróbujecie szczęścia?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.