Tak powstawał cinematic trailer z Inner Chains

Twórcy Inner Chains trzy tygodnie temu ujawnili cinematic trailer z ich nadchodzącej gry.

Dziś dzielą się z graczami materiałem z powstawania tego intra. W Inner Chains jako jeden z mieszkańców tego świata, masz głowę wypełnioną naukami Kasty Rządzącej, a przed sobą tylko jeden cel: dotrzeć do mitycznego miejsca zwanego Ostatnią Nadzieją i opuścić tę chorą, zdegenerowaną, umierającą planetę raz na zawsze. Rozpoczynasz swoją podróż pełen fanatycznego zapału, by szybko się przekonać, że w tym świecie nic nie jest takim, jakim się wydaje.

Żeby odkryć swoje prawdziwe przeznaczenie, będziesz zmuszony walczyć o przetrwanie, stawić czoła wrogim roślinom i zwierzętom, przezwyciężyć swoje własne słabości, jednocześnie pozostając czujnym na zagrożenia płynące z otoczenia, by móc odkryć sekrety tego świata. Twoje przetrwanie będzie bowiem zależało wyłącznie od Twojej czujności, zdolności logicznego myślenia, refleksu, precyzji oraz umiejętności wykorzystywania tego, co Cię otacza w swojej obronie.

“Inner Chains” – making of cinematic/intro (full version) from ORKA on Vimeo.

Inner Chains, którego premiera była wcześniej planowana na 20 kwietnia, ukaże się na PC 18 maja. Gra będzie dostępna na Steamie w cenie 19.99 euro. Wersje na PS4 i Xboksa One trafią do sprzedaży w przyszłości.

Inner Chains jest osadzone w surrealistycznym, mrocznym i śmiertelnie niebezpiecznym, biomechanicznym uniwersum. To nie ty stawiasz tutaj warunki – jesteś tylko małą częścią nieprzyjaznego, niebezpiecznego otoczenia. Jedynym sposobem, by przeżyć, jest próba odkrycia jego tajemnic.

Źródło: Materiał producenta

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.