Polski horror FPS dzisiaj ma swoją premierę!

Zanurz się w nieprzyjaznym, biomechanicznym świecie, gdzie każdy błąd może być Twoim ostatnim.

Inner Chains, horror FPS od polskiego developera Telepaths’ Tree oraz globalnego wydawcy IMGN.PRO, wreszcie jest!

Nadszedł wreszcie czas, żeby zmierzyć się z rozległym, surrealistycznym światem Inner Chains i spróbować zgłębić jego tajemnice. Miej się jednak na baczności, ponieważ w tym świecie to Ty jesteś intruzem. A wroga flora i fauna wokół ciebie zrobi wszystko, żeby dać Ci to boleśnie odczuć. Miej oczy dookoła głowy i nie trać koncentracji, aby udowodnić, że Twoje pojawienie się w tym świecie nie było przypadkowe, a Ty jesteś godnym przeciwnikiem dla wszystkiego, z czym przyjdzie Ci się zmierzyć.

Inner Chains debiutuje dziś na Steam w cenie €19.99 / $19.99 / £17.99 (w późniejszym terminie gra wyląduje na PS4 i Xbox One). Przez tydzień od premiery trwa promocja, w której można zakupić grę 10% taniej. Globalny wydawca IMGN.PRO oraz dystrybutor Cenega nie zapomnieli też o tych graczach, w których drzemie żyłka kolekcjonera. Specjalnie dla nich zostało przygotowane pudełkowe wydanie gry dostępne w Polsce, gdzie będzie można je zakupić w cenie 79,99 zł, a także Niemczech, Wielkiej Brytanii, Rosji, Włoszech, Hiszpanii oraz Czechach. Polskie oraz czeskie wydanie pudełkowe, poza samą gra, obejmuje również przepiękny artbook z najlepszymi pracami autorstwa Tomasza Strzałkowskiego.

Inner Chains – wydanie pudełkowe.

Inner Chains jest osadzone w surrealistycznym, mrocznym i śmiertelnie niebezpiecznym, biomechanicznym uniwersum. To nie Ty stawiasz tutaj warunki – jesteś tylko małą częścią nieprzyjaznego, niebezpiecznego  otoczenia. Jedynym sposobem, by przeżyć, jest próba odkrycia jego tajemnic.

W Inner Chains jako jeden z mieszkańców tego świata, masz głowę wypełnioną naukami Kasty Rządzącej, a przed sobą tylko jeden cel: dotrzeć do mitycznego miejsca zwanego Ostatnią Nadzieją i opuścić tę chorą, zdegenerowaną, umierającą planetę raz na zawsze. Rozpoczynasz swoją podróż pełen fanatycznego zapału, by szybko się przekonać, że w tym świecie nic nie jest takim, jakim się wydaje. Żeby odkryć swoje prawdziwe przeznaczenie, będziesz zmuszony walczyć o przetrwanie, stawić czoła wrogim roślinom i zwierzętom, przezwyciężyć swoje własne słabości, jednocześnie pozostając czujnym na zagrożenia płynące z otoczenia, by móc odkryć sekrety tego świata. Twoje przetrwanie będzie bowiem zależało wyłącznie od Twojej czujności, zdolności logicznego myślenia, refleksu, precyzji oraz umiejętności wykorzystywania tego, co Cię otacza, w swojej obronie.

Zapomniane ruiny i jaskinie w górach, tajemniczy las wypełniony niebezpiecznymi stworzeniami i roślinami, które tylko czekają by pozbawić cię życia. Liczne majestatyczne świątynie opanowane przez Rządzącą Kastę również skrywają swe mroczne tajemnice – możesz je odkryć, zagłębiając się w świat Inner Chains, odwiedzając wszystkie te miejsca, poznając ich historię i uzbrajając się w wiedzę, która pomoże ci w ostatecznej walce z wrogiem.

GŁÓWNE CECHY GRY:

  • Wyjątkowy rodzaj interakcji pomiędzy bronią, jej użytkownikiem i otoczeniem
  • Mroczny, biomechaniczny świat, w którym fauna i flora tylko czekają na Twoje najmniejsze potknięcie
  • Surrealistyczna oprawa graficzna
  • Śmiertelnie niebezpieczni przeciwnicy
  • Niezwykłe lokacje z unikalnymi historiami
  • Gęsta, sugestywna atmosfera terroru, spotęgowana muzyką
  • Ekscytująca przygoda z mrożącą krew w żyłach historią w tle

Inner Chains dostępne jest już na PC. Wersje na Xboksa One oraz PS4 pojawią się w przyszłości.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.