Koleś już puka do Waszych drzwi. Oto dokładna data debiutu Postal: Brain Damaged

Postal Brain Damaged drzewka
Newsy PC

Polskie studio Hyperstrange ogłosiło datę premiery polskiej strzelanki Postal: Brain Damaged. Zagramy już 9 czerwca.

Postal: Brain Damaged będzie poboczną odsłoną słynnej serii o paskudnym Kolesiu. Trafimy na oddział zamknięty, gdzie spróbujemy poradzić sobie z własnymi koszmarkami. Pomocna okaże się stara, choć nieco podrasowana łopata i parę innych narzędzi. Premierę tytułu ustalono na 9 czerwca.

Jeśli ktoś chciałby zagrać w Brain Damaged już teraz, to zawsze może odpalić wersję demonstracyjną tytułu, która jest dostępna na Steamie. Jest tu trochę błędów; na przykład Kolesiowi zdarza się utknąć w niebycie i trzeba później wszystko resetować. Ale generalnie gra działa i mamy tu przedsmak owego groteskowego szaleństwa i zupełnie bezsensownej przemocy.

Przy okazji warto wspomnieć, że niedawno ukazała się czwarta oficjalna część serii. Postal 4: No Regerts zbiera raczej negatywne opinie. Średnia ocen produkcji w portalu Metacritic.com to obecnie 31 procent (na podstawie 12 recenzji; 11 z nich to opinie negatywne, a jedna ma status „mieszana”). No Regerts jest pełne niedociągnięć technicznych, choć wytyka się mu też nudne misje i bardzo słaby humor (jak to w Postalu).

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie