Zaraz przetestujecie polski Post-Apo Builder. Zobaczcie nowy zwiastun

Post-Apo Builder - samochód jedzie opustoszałą drogą pustyni
PC

Lubicie post-apokaliptyczne klimaty? Mam nadzieję, że tak, ponieważ polskie studio pracuje na Post-Apo Builder. W tej produkcji spróbujecie stworzyć własne miasto w czasach, gdy ludzkość próbuje odbudować się po kataklizmie.

Za Post-Apo Builder odpowiedzialne jest rodzime Septarian Games, które obecnie również pracuje nad Fort Craft, Apollo 13 i Combat Engineer. Zobaczcie najnowszy zwiastun, który zwiastuje rychłe playtesty.

Zbuduj własne miasto w postapokaliptycznej przyszłości. Zbieraj i walcz o zasoby, wszystko się liczy! Przywróć cywilizację na prochach upadłego świata! Eksploruj pustkowia, aby zbierać zasoby, chroń i dbaj o swoich ludzi! Odeprzyj najeźdźców, dzikie plemiona i przetrwaj klęski żywiołowe.

– czytamy na łamach karty produktu

W momencie publikacji tego tekstu playtesty nie zostały jeszcze udostępnione. Powinno się to jednak wydarzyć pod koniec obecnego tygodnia. Rekomenduję zaglądać na kartę gry na platformie Steam, aby być na bieżąco z tą kwestią oraz dalszym rozwojem produkcji. Link do wymienionej strony znajdziecie w tym miejscu.

Septarian Games jest spółką zawiązaną wraz z PlayWay S.A. Na łamach Planety Gracza już niejeden raz opisaliśmy produkcje spod szyldu tej drugiej z firm. Dobrym przykładem może być kryminał i dramat The Lawyer. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie