Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Posiadacze PC dostali właśnie specjalną wersję Call of Duty: Black Ops 4

Oto szczegóły Call of Duty: Black Ops 4 Battle Edition.

Call of Duty: Black Ops 4 Battle Edition już dostępne wyłącznie na PC poprzez platformę Blizzard Battle.net. Battle Edition zawiera tryby multiplayer oraz battle royale Blackout, oferując sporo zawartości za obniżoną czasowo cenę wynoszącą 29,99 euro wyłącznie na platformie Battle.net.

Black Ops 4 Battle Edition oferuje pełne doświadczenia w trybie multiplayer i Blackout, i jest kompatybilne z istniejącymi kopiami i lobby dla tych trybów na PC. Dla osób chcących uzyskać jeszcze więcej, na PC dostępna jest Cyfrowa Edycja Standardowa zawierająca tryb Zombie, 1100 Punktów Call of Duty oraz bonusowe elementy z wydania cyfrowego.

Tryb wieloosobowy w Call of Duty: Black Ops 4 to ostra, osadzona twardo na ziemi walka w najbardziej taktyczno-drużynowym doświadczeniu w serii Black Ops. W trybie tym powraca ikoniczny system Pick 10, poszerzony o szereg innowacji w kontroli broni, przebiegu walki, regeneracji zdrowia i poruszaniu się gracza. Black Ops 4 to także kombinacja nowych i powracających Specjalistów, a każdy z nich wyposażony jest w unikatową broń, ekwipunek i wynikający z tego styl rozgrywki. Gracze są potężni w pojedynkę, ale stają się dewastującą siłą, gdy współpracują jako drużyna.

Black Ops 4 to również Blackout, nowe doświadczenie battle royale, w którym zawarto znane postaci, lokacje, arsenał oraz uzbrojenie, a wszystko to podane w survivalowym wydaniu i rozgrywce w typie Black Ops. Blackout ofeuje całą gamę pojazdów lądowych, powietrznych oraz wodnych, jak również dostęp do szeregu nowych i klasycznych grywalnych bohaterów znanych z kampanii Black Ops – Mason, Reznov i Woods; trybu Zombie – Richtofen i Takeo; Specjalistów z trybów wieloosobowych – Crash, Battery czy Seraph, by wymienić kilku. W ramach rozległej mapy z trybu Blackout – największej w historii Call of Duty – gracze toczą pojedynki w lokacjach, które był inspirowane ulubionymi przez fanów mapami, takimi jak Nuketown, Firing Range, Raid, Cargo i wiele więcej.

Źródło: Activision

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%