Posiadacze PC dostali właśnie specjalną wersję Call of Duty: Black Ops 4

Oto szczegóły Call of Duty: Black Ops 4 Battle Edition.

Call of Duty: Black Ops 4 Battle Edition już dostępne wyłącznie na PC poprzez platformę Blizzard Battle.net. Battle Edition zawiera tryby multiplayer oraz battle royale Blackout, oferując sporo zawartości za obniżoną czasowo cenę wynoszącą 29,99 euro wyłącznie na platformie Battle.net.

Black Ops 4 Battle Edition oferuje pełne doświadczenia w trybie multiplayer i Blackout, i jest kompatybilne z istniejącymi kopiami i lobby dla tych trybów na PC. Dla osób chcących uzyskać jeszcze więcej, na PC dostępna jest Cyfrowa Edycja Standardowa zawierająca tryb Zombie, 1100 Punktów Call of Duty oraz bonusowe elementy z wydania cyfrowego.

Tryb wieloosobowy w Call of Duty: Black Ops 4 to ostra, osadzona twardo na ziemi walka w najbardziej taktyczno-drużynowym doświadczeniu w serii Black Ops. W trybie tym powraca ikoniczny system Pick 10, poszerzony o szereg innowacji w kontroli broni, przebiegu walki, regeneracji zdrowia i poruszaniu się gracza. Black Ops 4 to także kombinacja nowych i powracających Specjalistów, a każdy z nich wyposażony jest w unikatową broń, ekwipunek i wynikający z tego styl rozgrywki. Gracze są potężni w pojedynkę, ale stają się dewastującą siłą, gdy współpracują jako drużyna.

Black Ops 4 to również Blackout, nowe doświadczenie battle royale, w którym zawarto znane postaci, lokacje, arsenał oraz uzbrojenie, a wszystko to podane w survivalowym wydaniu i rozgrywce w typie Black Ops. Blackout ofeuje całą gamę pojazdów lądowych, powietrznych oraz wodnych, jak również dostęp do szeregu nowych i klasycznych grywalnych bohaterów znanych z kampanii Black Ops – Mason, Reznov i Woods; trybu Zombie – Richtofen i Takeo; Specjalistów z trybów wieloosobowych – Crash, Battery czy Seraph, by wymienić kilku. W ramach rozległej mapy z trybu Blackout – największej w historii Call of Duty – gracze toczą pojedynki w lokacjach, które był inspirowane ulubionymi przez fanów mapami, takimi jak Nuketown, Firing Range, Raid, Cargo i wiele więcej.

Źródło: Activision

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.