Poprowadź watahę w Armored Warfare

Nowy zwiastun i specjalna edycja czołgów dostępne.

Deweloper Obsidian Entertainment i wydawca My.com prezentują limitowaną edycję pojazdów Wolf, zawierającą cztery maszyny pancerne znane z szerzenia zniszczenia. Te unikatowe pojazdy rozerwą wrogów na strzępy, a zostały dodane do Armored Warfare w celu uczczenia aktualizacji 0.14.


Pojazdy Wolf w Armored Warfare posiadają unikatowy wygląd (krwiste czerwone pasy na głębokiej czerni z wilczym emblematem) stworzony specjalnie dla tej czasowo limitowanej oferty. Oprócz wspaniałej grafiki maszyny te są w pełni ulepszone, zawierają załogę na maksymalnym poziomie i status premium. Paczka zawierająca Centauro 120, Challenger 1, BMD-2 i Wiesel 1 jest już dostępna, a dodatkowo można zakupić każdy z tych pojazdów osobno.

Szczegóły na temat paczek Wolf Pack można znaleźć na oficjalnej stronie gry.

Funkcje, które pojawiły się w grze wraz z aktualizacją 0.14:

  • System powtórek – Odtwarzanie meczu pozwoli graczom spojrzeć na rozgrywkę z perspektywy Gracze mogą zatrzymać, odtworzyć lub zakończyć nagranie, a także zwiększyć lub zmniejszyć prędkość odtwarzania. Dodatkowo, użytkownicy mogą śledzić konkretne pojazdy i płynnie przełączać się w tryb tzw. wolnej kamery.
  • Nowe misje i mapy PvE – Operacje Albatross i Cerberus postawią przed graczami nowe wyzwania w trybie kooperacji.
  • Mapa Highwall – Zupełnie nowa mapa PvP, podnosząca stawkę współczesnego konfliktu.
  • Zmiany w rozgrywce na wysokich poziomach – W oparciu o opinie graczy zostanie poprawionych kilka dyskusyjnych elementów rozgrywki na wysokich poziomach.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet