Zróbcie kupę na pomnik Putina. To możliwe dzięki polskiej darmowej grze

Poopin - pomnik zbrodniarza wojennego z ptasią kupą
PC

Wśród każdego z nas może w ostatnich dniach rosnąć frustracja związana z wojną na Ukrainie. Dobrze byłoby ją rozładować niczym gołąb zrzucający balast na podobiznę pomnika Putina. Oh, chwila. To możliwe dzięki polskiej grze o nietypowej nazwie Poopin.

Poopin to projekt stworzony przez piątkę Polaków, w którym gracze muszą pokryć ptasimi fekaliami pomnik Putina. Całość została okraszona pixel-artową grafiką i oprawą muzyczną będącą wariacją na temat znanej na całym świecie Kalinki.

Sama rozgrywka nie jest skomplikowana. Z każdym udanym „zrzutem” pomnik chwieje się coraz bardziej na boki, co może utrudnić trafienie. Po napełnieniu specjalnego licznika gra pokaże stosowną planszę z możliwością wsparcia akcji charytatywnej Voices of Children. Zebrane pieniądze pomogą poszkodowanym przez wojnę dzieciom.

Link do gry znajdziecie w tym miejscu. Jest oczywiście do ogrania za darmo, w przeglądarce. Gorąco zachęcam sprawdzić, by przyprawić swoją twarz o lekki uśmiech.

W Polsce nie brakuje pomysłów na „gamingową” pomoc Ukrainie. Ogrom polskich studiów growych wymyśliło przeróżne sposoby, by wesprzeć naszych sąsiadów w potrzebie. Więcej na ten temat możecie przeczytać m.in. tutaj.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie