Polskie Get Even z datą premiery. Jest również nowy zwiastun

Polskie Get Even z datą premiery. Jest również nowy zwiastun
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Gliwickie studio The Farm 51 nie każe nam długo czekać na swoją grę.

Get Even, polska strzelanka w klimacie horroru, zadebiutuje wiosną tego roku. Dokładna data premiery to 26 maja. Tego dnia tytuł powinien wylądować na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Studio The Farm 51 określa swoją nową grę jako surrealistyczną i niekonwencjonalną. Odpalając tytuł wcielimy się w Cola Black’a, który budzi się w opuszczonym pomieszczeniu i jego jedynym, mglistym wspomnieniem jest próba uwolnienia nastoletniej dziewczyny, do której przyczepiony jest ładunek wybuchowy. Poza tym nasz bohater nie pamięta niczego.

Co jest prawdą, co jest rzeczywistością? Zrozumienie wydarzeń z przeszłości, wpłynie na wszystko, co może stać się w przyszłości. Gracz będzie cały czas towarzyszyć Blackowi w bolesnej i nieraz rozpaczliwej podróży do wnętrza własnego umysłu i myśli. Wszystko po to, by odpowiedzieć sobie na fundamentalne pytania: dlaczego znalazł się w tym miejscu, oraz kim jest dziewczyna, którą zapamiętał? – czytamy na oficjalnej stronie polskiego dewelopera. Gracz będzie miał możliwość przejścia dwóch kampanii, które pokażą te same wydarzenia, z perspektywy dwóch walczących ze sobą bohaterów. Co więcej, obydwie kampanie różnić się będą w założeniach gameplay’owych, a sama historia zostanie opowiedziana przede wszystkim poprzez elementy rozgrywki, eksplorację oraz interakcję z otoczeniem, a nie przez typowe dialogi i sceny filmowe – dodano.

Poniżej znajdziecie najnowszy fabularny zwiastun Get Even:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie