Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Manor Worlds – RTS tworzony przez Polaka otrzymał nowy gameplay

Gra autorstwa jednoosobowego studia Slavic Magic doczekała się świeżego materiału z rozgrywką. Wideo prezentuje podstawowe mechanizmy produkcji.

Pierwszy raz o Manor Lords usłyszeliśmy na początku lipca. W grze zbudujemy średniowieczne miasto lub wioskę od podstaw i będziemy dbać o jego lub jej rozwój. Tytuł zaoferuje realistyczny system budowania i taktyczne potyczki z sąsiadami.

Kilkuminutowe wideo prezentuje podstawowe założenia rozgrywki. Przy okazji możemy podziwiać ładną oprawę wideo produkcji. Widząc to wszystko, naprawdę trudno uwierzyć, że ten projekt jest realizowany przez jedną osobę, a nie zespół deweloperów.

Manor Lords ma zadebiutować wyłącznie na PC. Nie jest jeszcze znany termin premiery gry – pod zamieszczonym na YouTube materiałem autor napisał, że na razie nie jest w stanie podać konkretnej daty. Produkcję można dodawać do listy życzeń na Steamie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się