Manor Worlds – RTS tworzony przez Polaka otrzymał nowy gameplay

0 komentarzy

Gra autorstwa jednoosobowego studia Slavic Magic doczekała się świeżego materiału z rozgrywką. Wideo prezentuje podstawowe mechanizmy produkcji.

Pierwszy raz o Manor Lords usłyszeliśmy na początku lipca. W grze zbudujemy średniowieczne miasto lub wioskę od podstaw i będziemy dbać o jego lub jej rozwój. Tytuł zaoferuje realistyczny system budowania i taktyczne potyczki z sąsiadami.

Kilkuminutowe wideo prezentuje podstawowe założenia rozgrywki. Przy okazji możemy podziwiać ładną oprawę wideo produkcji. Widząc to wszystko, naprawdę trudno uwierzyć, że ten projekt jest realizowany przez jedną osobę, a nie zespół deweloperów.

Manor Lords ma zadebiutować wyłącznie na PC. Nie jest jeszcze znany termin premiery gry – pod zamieszczonym na YouTube materiałem autor napisał, że na razie nie jest w stanie podać konkretnej daty. Produkcję można dodawać do listy życzeń na Steamie.

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się