Polscy antyterroryści oraz mapa w Rainbow Six Siege!

Polscy antyterroryści oraz mapa w Rainbow Six Siege!
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Drugi rok w Rainbow Six Siege zapowiada się gorąco.

Wczoraj pisaliśmy o szczegółach drugiej przepustki sezonowej do Rainbow Six Siege, która zapewni szybszy dostęp do nowych map, operatorów i innych gadżetów. Teraz Ubisoft podaje jeszcze więcej konkretów, które szczególnie cieszą, ponieważ mamy w nich duży polski akcent.

W Roku 2 Drużyna Tęcza zostanie wysłana do Hiszpanii, Hongkongu, Polski i Korei Południowej. Dla tych regionów pojawią się cztery nowe mapy i 8 nowych operatorów z zupełnie nowych oddziałów antyterrorystycznych. Zgodnie z podanym poniżej programem Rok 2 tradycyjnie będzie składał się z czterech sezonów, a w każdym z nich wprowadzimy jedną darmową mapę i dwóch nowych operatorów – tłumaczy deweloper na oficjalnej stronie Rainbow Six Siege.

Pierwsi dwaj nowi operatorzy zostaną wprowadzeni do gry w lutym 2017 roku, kolejni w maju, a ci z Polski pojawią się w grze w sierpniu, wraz z rozpoczęciem trzeciego sezonu Rainbow Six Siege.

Rainbow Six Siege
Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege – druga przepustka sezonowa w szczegółach

Ubisoft zapowiedział niedawno, że zamierza wspierać Rainbow Six Siege przez kolejny rok, wydając przy okazji drugą przepustkę sezonową dla gry. Tę można już ją kupić w wersji na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

W przypadku sprzętu od Sony, za season pass zapłacimy 125 zł, a jeśli gramy na platformie Microsoftu, wydamy nieco mniej – 120,99 zł.

Dzięki Xbox Store oraz PS Store dowiedzieliśmy się również, co będzie wchodziło w skład drugiej przepustki do Rainbow Six Siege.

Każda osoba, która kupi omawiany pakiet przed 7 lutego 2017 roku, otrzyma w bonusie malowanie broni Obsydian (grafika poniżej). Posiadacze poprzedniej przepustki, którzy zakupią nową wersję, otrzymają dodatkowe 600 Kredytów R6.

ObsidianSkin
ObsidianSkin

Wraz z przepustką na Rok 2 otrzymamy roczne członkostwo VIP premium, obejmujące:

 • OPERATORÓW NA ROK 2 oraz DODATKOWE DLC
  – 8 nowych operatorów na Rok 2 (z 4 Sezonów)
  – 8 wyjątkowych osprzętów głowy
  – 8 wyjątkowych uniformów
  – ozdobę R6 Karbon
  – 600 Kredytów R6
 • PRZYWILEJE VIP
  – 7-dniowy wcześniejszy dostęp do nowych operatorów
  – 10% zniżka w sklepie
  – 5% więcej punktów Rozgłosu
  – 2 dodatkowe wyzwania dzienne

Usługa członkostwa VIP Premium rozpoczyna się do 7 lutego 2017 roku.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie