Pokemon Legends: Arceus chwalone przez dziennikarzy. Szykuje się hit

Pokemon Legends Arceus - jazda na pokemonie
Switch

Pokemon Legends: Arceus trafiło już w ręce pierwszych dziennikarzy z Japonii, którzy podzielili się swoimi opiniami na temat produkcji. Za co takiego chwalona jest najnowsza gra studia Game Freak?

Co ważne – to w zasadzie pierwsza tak odważna odsłona serii, która m.in. pozwala nareszcie toczyć walki swobodnie w świecie gry, a nie podczas specjalnej scenerii – wskazują materiały zebrane przez VGC.

Można śmiało powiedzieć, że ta gra jest zupełnie inna od poprzednich tytułów.

Pierwszą rzeczą, która zrobiła na mnie wrażenie, gdy zacząłem grać, było radosne uczucie swobodnego poruszania się po rozległym terenie.

– pisze Famitsu

Również na to zwróciła uwagę redakcja Game Watch, która utwierdza mnie tym bardziej w przekonaniu, że nareszcie Game Freak pokusiło się o stworzenie gry nieco bliższej realiom dzisiejszego gamingu. Muszę to przyznać z bólem serca, ale ostatnie części tych „kieszonkowych stworków” były dla mnie już nieco przestarzałe rozgrywką, choć wszystkie ogrywałem do końca.

To, co było szczególnie imponujące w tym doświadczeniu, to konstrukcja świata. Byłem pod wrażeniem sposobu, w jaki te same stare bitwy Pokémonów zostały wtopione w nową, innowacyjną akcję bez poczucia dyskomfortu.

– pisze Game Watch

Premiera Pokemon Legends: Arceus odbędzie się 28 stycznia 2022 roku. Gra jest tytułem ekskluzywnym na platformę Nintendo Switch.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie