Pokemon Legends: Arceus sporym sukcesem Nintendo Switch. Big N chwali się sprzedażą gry

Pokemon Legends Arceus - Oshawott, Rowlett, Cyndaquil
Switch

Pokemon Legends: Arceus zadebiutowało na Nintendo Switch pod koniec stycznia. W pierwszym tygodniu od debiutu najnowsze dzieło Game Freaka trafiło do przeogromnej liczby graczy.

Nintendo, jak każdy wydawca, lubi chwalić się świetnymi wynikami sprzedażowymi. Niedawno firma mogła pochwalić się przegonieniem Wii oraz PSX-a w rankingu sprzedaży konsol wydanych kiedykolwiek, a dziś przyszło na świętowanie innego sukcesu. Legenda Arceusa trafiła do 6,5 mln graczy.

Dziękujemy ponad 6,5 milionom odkrywców na całym świecie, którzy już wyruszyli w nową, ekscytującą przygodę w Pokemon Legends: Arceus!

Mamy nadzieję, że uzupełniacie zapasy potato mochi* przed kolejną misją badawczą!

Nie ma, co się dziwić. Produkcja zebrała na Metacriticu 84 punkty metascore w skali 100 od recenzentów z całego świata, a gracze na łamach wymienionego portalu dali grze 8.1/10, co świadczy o pokryciu się zadowolenia wśród wymienionych grup.

Sam jestem podczas końcówki przygody w omawianym tytule, a swoją opinią szerzej podzielę się w recenzji po jej napisaniu. Nie zdradzając za wiele, Game Freak nareszcie odrobił zadanie domowe, dostarczając przy tym bardzo dobre Pokemony. Nie zabrakło jednak pewnych rzeczy, które można było zrobić lepiej. Ale wiecie, jak to jest – zawsze coś można zrobić lepiej.

*Potato mochi w Pokemon Legends: Arceus to specjalne jedzenie, którym żywią się bohaterowie gry podczas wspólnych posiłków.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie