Pokemon Legends: Arceus z darmową aktualizacją. Aż 90 Poke Balli do zgarnięcia za darmo

Pokemon Legends Arceus - Dialga i Palkia (origin form)
Switch

Od wczoraj gracze Pokemon Legends: Arceus mogą nacieszyć się nową aktualizacją 1.1.0, która nosi dumną nazwę Daybreak. Wraz z nią wprowadzono nową zawartość, w tym możliwe walki z kilkoma legendarnymi Pokemonami naraz.

Wczoraj odbyło się święto Pokemon, która przypada co roku na 27 lutego. Game Freak podzieliło się informacjami na temat kolejnych gier z serii – Scarlet i Violet. W szoku, który towarzyszył wymienionemu wydarzeniu, wiele osób mogło przegapić informację, że jest już dostępny nowy patch, którego zwiastun możecie zobaczyć poniżej.

Daybreak update wprowadza m.in. pojawianie się kolejnych mass outbreaks (masowych skupisk Pokemonów), wśród których mogą się pojawić warianty Alpha (znacznie silniejsze od standardowych stworków). W związku z tym pojawiła się nowa misja fabularna, w której gracze muszą zbadać okoliczności tego nienormalnego zjawiska.

Oprócz tego, kładąc się spać, mogą się spotkać z tytułowym Arceusem, by stoczyć kolejne walki – często przeciwko zespołom stworzonym z legendarnych Pokemonów. Ponadto w grze pojawiły się możliwości poprowadzenia potyczek z kolejnymi trenerami na najróżniejsze sposoby, np. przy pomocy teamu składającego się tylko z jednego stworka.

Jak wspomniałem w tytule newsa, każdy może za darmo odebrać łącznie 90 Poke Balli – 30 Ultra Balli, 30 Gigaton Balli i 30 Jet Balli. Zdecydowanie wielu graczom pomoże to przy kompletowaniu Pokedexu i łapaniu shiny Pokemonów. By skorzystać z tego gratisu, w menu związanym z Mystery Giftami należy wpisać kod „ARCEUSADVENTURE” (bez cudzysłowu). Uwaga, przedmioty możecie zdobyć jedynie do 31 marca, do godziny 16:59 czasu polskiego.

Zachęcam zapoznać się z moją recenzją Pokemon Legends: Arceus, którą znajdziecie w tym miejscu. Szczegółowo dzielę się w niej moimi przemyśleniami po ponad 40 godzinach rozgrywki.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie