Podkładka Asus ROG Sheath dla profesjonalistów

ASUS ROG prezentuje ROG Sheath, wyjątkowo dużą podkładkę pod mysz, zaprojektowaną i zoptymalizowaną do współpracy z wieloma rodzajami myszek gamingowych.

ROG Sheath posiada tkaną powierzchnię, która pozwala z łatwością śledzić kursor myszy i zapewnia jego płynną i precyzyjną kontrolę. Zaprojektowana z myślą o wielogodzinnych maratonach gry, ROG Sheath posiada antypoślizgowy, gumowy spód wyróżniający się czerwienią ROG. Zapobiega on przemieszczaniu się podkładki na każdej powierzchni, a unikalny kształt krawędzi zapobiega strzępieniu się brzegów.


ROG Sheath zaprojektowano tak, by zapewniała płynne działanie myszek dla graczy; gęsto tkana powierzchnia współpracuje z prawie wszystkimi czujnikami, oferując graczom precyzyjną kontrolę każdego ruchu. Jej powierzchnia odzwierciedla gamingowe zacięcie; zdobią ją słynne logo ROG i inspirowane dziedzictwem Majów symbole, które można odnaleźć również w innych produktach marki ROG.

ROG Sheath
ROG Sheath

ROG Sheath przeszła szereg testów, które miały sprawdzić jej wytrzymałość; poddano ją m.in. testom ślizgu, w których pokonała odległość równą ponad 250 km i ponad 57-godzinnym testom odporności na skrajne temperatury od -30 do 60°C.

ROG Sheath to przede wszystkim duże wymiary: 900mm długości i 440mm szerokości z łatwością pomieści notebooka, zewnętrzną klawiaturę i mysz. Podkładka ma 3mm grubości i oferuje wyjątkowo komfortową podstawę, na której można wygodnie oprzeć nadgarstki.

SPECYFIKACJA ROG Sheath:

  • Szerokość: 900mm (35,4 cala)
  • Długość: 440mm (17,3 cala)
  • Grubość: 3mm (0,12 cala)
  • Waga: 695 g

Podkładka ASUS ROG Sheath będzie dostępna w sklepach w drugiej połowie lipca bieżącego roku w orientacyjnej cenie 169 pln.

ROG Sheath_2D

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

4 Shares
Share4
+1
Tweet