Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Pobierajcie za darmo Resident Evil 2 Source. Przystawka przed remake’m

Jeśli jesteście fanami serii Resident Evil, mamy dla Was coś ciekawego.

Moder posługujący się pseudonimem Blood_Wraith udostępnił do pobrania pierwszą wersję swojego Resident Evil 2 Source, które jest co prawda modem do Half Life 2, lecz samodzielnym (dzięki DSO Gaming).

Resident Evil 2 Source to nic innego, jak odwzorowanie lokacji z kultowego horroru na silniku napędzającym Half Life 2. W efekcie otrzymujemy naprawdę ciekawą mieszankę obu tytułów, gdzie poruszamy się po znanych z Resident Evil 2 lokacjach, lecz z wykorzystaniem broni oraz perspektywy pierwszoosobowej typowej dla strzelanki od Valve. Można powiedzieć, że to interesująca przystawka przed oczekiwanym Resident Evil 2 Remake.

Pamiętajcie, że to dopiero pierwsza wersja moda, zatem znajduje się w niej kilka błędów, z okropnym modelem i animacją krokodyla na czele. Jednak autor Resident Evil 2 Source zamierza ulepszać swoje dzieło i przyszłe wersje powinny być już o wiele lepsze.

Chętni mogą pobrać Resident Evil 2 Source z tego miejsca. Jak wspomnieliśmy, jest to samodzielny mod, zatem nie wymaga posiadania kopii Half Life 2. Wystarczy mieć jedynie konto Steam oraz Source SDK Base 2013 Singleplayer i można grać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%