PlayStation - nowe gry ps4 i ps5

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi:

PlayStation szykuje graczy na zbliżające się zapowiedzi od studiów third-party

PlayStation najwyraźniej będzie miało wkrótce sporo do pokazania. Christian Svensson zapowiada nadchodzące wieści o nowych grach od zewnętrznych studiów.

Początek dziewiątej generacji konsol nie jest przesadnie obfity w nowe produkcje ekskluzywne. Dotyczy to zarówno Sony i Microsoftu. Niemniej obie firmy mają sporo w zanadrzu i najpewniej na zbliżających się konferencjach branżowych poznamy konkretne plany na rozwój repertuaru gier PS5 i Xbox Series.

Rzecz jasna poza grami od studiów rzeczonych wydawców pojawią się też produkcje od twórców third-party. Szef relacji z zewnętrznymi firmami w PlayStation, Christian Svensson, zajawił nadchodzące zapowiedzi. Jego słowa wskazują, że warto jeszcze chwilę zaczekać.

Wypowiedź Chrisa Svensson z PlayStation
Źródło: LinkedIn

Powyższą wypowiedź można interpretować dwojako. Z jednej strony Svensson może wspominać o nadchodzących tytułach multiplatformowych. Z drugiej jednak prędzej spodziewałbym się, że Sony ponownie załatwiło sobie czasową lub całkowitą ekskluzywność na parę głośnych tytułów od niepowiązanych z tą firmą studiów. Poniekąd mogą na to wskazywać chociażby niedawne słowa Jima Ryan.

Pewne jest, że na nadchodzących targach E3 zobaczymy sporo ciekawych zapowiedzi. PlayStation będzie miało swój własny pokaz i nie pojawi się na rzeczonych targach, ale niewykluczone, że niebezpośrednio zagości także na innej prezentacji. Pozostaje czekać na więcej konkretnych wieści.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się