PlayStation - zdjęcie z targów

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

„Ludzie zwariują” przez jedną z nowych gier PlayStation – twierdzi twórca Kratosa

Twórca pierwszych odsłon God of War twierdzi, że PlayStation bardzo pozytywnie zaskoczy graczy. Wszystko przez jedną grę.

David Jaffe zdradził, że Sony trzyma w zanadrzu bardzo mocną grę, którą może pokazać w najbliższym czasie. Tytuł ten ma zrobić na graczach ogromne wrażenie. Po wpisie dewelopera widać, że jest bardzo podekscytowany tajemniczym dziełem.

Oto bezużyteczny tweet, ale jeśli czegoś nie powiem, to wybuchnę!!!
Właśnie dowiedziałem się o nowej grze na PlayStation, którą robią – nie mam pojęcia, kiedy zostanie ujawniona (może w przyszłym tygodniu, może nie), ale wiem, że kiedy to nastąpi, ludzie zwiariują!

– napisał David Jaffe na Twitterze

David Jaffe utemperował też od razu oczekiwania fanów Konami. Były deweloper wspomniał, że nie chodzi mu o powrót Silent Hill i Metal Gear Solid, choć liczy, że wspomniane marki jednak powrócą.

To nie jest to o czym tweetuję. Ponownie, nie będę spojlerował gier o których wiem (że zostaną pokazane – red. ) (…). I nie, to o czym wiem to nie SH czy MGS. Mam jednak nadzieję, że je dostaniemy!

– kontynuował w innym wątku

Jak napisał już Jaffe, nie wiadomo, kiedy Sony zaprezentuje wspomnianą produkcję. Może to nastąpić na PlayStation Showcase 2021, choć nie jest to nic pewnego. Przekonamy się już 9 września.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się