Kampanie w PlayStation Stars da się kończyć znacznie szybciej i prościej

PlayStation Stars i prosty sposób na szybsze kończenie kampanii
Newsy PS4 PS5

„Jeden prosty trik” aby szybciej ukończyć kampanie w PlayStation Stars. No dobra, zabrzmiało to źle, ale faktycznie jest sposób na szybsze zarabianie punktów.

Niedawno w Europie (w tym w Polsce) oficjalnie wystartował nowy program lojalnościowy PlayStation Stars. Najpierw trzeba się do niego zapisać, a później będziemy mogli… zarabiać! No, może nie w dosłownym sensie, ale za branie udziału w różnych aktywnościach będziemy zdobywali punkty. Te finalnie można wymienić m.in. na gry, zniżki do PS Store czy kolekcjonerskie wirtualne przedmioty.

Bardzo często wspomniane zadania wymagają od odpalenia konkretnej gry. Czasami jest to parę gier jak w trakcie niedawnej kampanii Hit Play/1994. Po łamigłówkach gracze muszą sami dojść do tego, jakie tytuły muszą uruchomić. Za ukończenie kampanii dostaniemy solidny zastrzyk punktów. Tyle że potrzeba instalowania gier na dysku tylko po to, aby raz je włączyć na chwilę, nie jest raczej zbyt wygodna. Dlatego też można to zrobić o wiele prościej.

Wspomniany „jeden prosty trik” (za: PushSquare) da się jednak wykorzystać wyłącznie, jeżeli posiadamy subskrypcję PS Plus Premium. Wtedy mamy również dostęp do dość bogatej biblioteki streamowania gier na konsolę, bez potrzeby ich pobierania. Ciekawostką jest fakt, iż także gry w streamingu zaliczają konkretne kampanie. Wtedy nie ma potrzeby ani ich instalowania, ani pobierania, a szybkie załączanie produkcji już nabija nam kolejny poziom wyzwania. Jako przykład redakcja PushSquare podała m.in. Until Dawn czy Heavy Rain potrzebne do ukończenia ostatniej kampanii.

Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie tytuły znajdziemy w ofercie streamingu. Mimo wszystko i tak biblioteka jest dość obszerna, więc bez problemu da radę przyspieszyć zdobywanie kolejnych poziomów kampanii.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie