Fani PlayStation wkurzyli znanego insidera. “Wy głupie wory g****”

Fani PlayStation wkurzyli insidera.
Newsy PS5

Znany i mocno zaufany insider Jeff Grubb od dawna mówi o wydarzeniu PlayStation Showcase 2024, ale… nadal nie było żadnej zapowiedzi.

Ach, ileż było już mówiono o PlayStation Showcase 2024! Event przeciekał dość mocno, a i samo Sony wydaje się sugerować, że coś takiego się wydarzy. Na razie jednak jest cicho… Rykoszetem obrywają więc “kurierzy” tych informacji.

Insider pod ostrzałem ze strony fanów PlayStation

Nie wstydźmy się tego mówić, ale już niedługo każdy z nas będzie starszy o kolejny miesiąc życia. Maj dobiega końca, a wraz z nim nadzieje na jakiekolwiek wydarzenie PlayStation. Event, który ma wyjątkowo nie być State of Play, a pełnoprawnym wydarzeniem typu Showcase (z wielkimi zapowiedziami i pokazami) nadal ma odbyć się w maju. No, teoretycznie, bo przecież dni zostało coraz mniej, prawda?

Sony do tej pory nie potwierdziło istnienia żadnego takiego wydarzenia, a insiderzy w pewien sposób zamilkli. Część z nich nadal uważa, że Showcase faktycznie się odbędzie i to jeszcze w maju. Dla wielu graczy ponad tydzień do zakończenia tego miesiąca to za mało czasu, aby japoński gigant zdążył cokolwiek zapowiedzieć, więc masowo pytają jednego z czołowych insiderów o poprawność jego informacji.

Jeff Grubb został dosłownie zalany pytaniami o to, czy Showcase nadal ma się wydarzyć. Jest ich aż tyle, że postanowił odpowiedzieć wszystkim publicznie, w osobnym wpisie na Twitterze. I nie jest przy tym oszczędny w słowa.

Czy maj się skończył, wy głupie wory g****?

– pyta retorycznie zaufane źródło plotek

Na Reddicie taki wpis spotkał się z entuzjazmem i to raczej ze względu na dość “mocne stanowisko” insidera, a nie fakt, że nadal pozostało na tyle dużo czasu, aby Sony zdążyło zapowiedzieć wydarzenie. Czy naprawdę coś szykuje się w ostatnim tygodniu tego miesiąca? Mnie nie pytajcie, ale leakerzy podtrzymują, że tak.

Źródło: Reddit

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie