PlayStation wyda w ciągu roku 2 gry-niespodzianki. Chyba wiem, o jakich tytułach mowa

PlayStation Studios - grafika
PS4 PS5

Kalendarz premier gier od studiów PlayStation wygląda na razie dość biednie. Mam jednak wyśmienite wieści dla osób, które liczyły, że Sony ma w rękawie coś ciekawego.

Szef Niebieskich, Jim Ryan, potwierdził plany wydawcy dotyczące gier-usług na ten rok. Ryan zapowiedział, że w tym roku finansowym mamy spodziewać się premier dwóch takich produkcji. Co ciekawe szef PlayStation zaznaczył, że obie nie zostały jeszcze zapowiedziane i nie chodzi mu o dodatek do Destiny, a więc próżno szukać oficjalnych informacji na temat rzeczonych gier. Nie trzeba być jednak Nostradamusem, aby domyślić się, o jakich tytułach może mówić Ryan.

Pierwszą – niemal pewną – opcją jest sieciowa odsłona The Last of Us. Wiemy, że gra powstaje i czeka na oficjalną zapowiedź. Również Naughty Dog nie kryje się ze swoim projektem i co rusz publikuje oferty pracy, w których wspomina o swojej grze-usłudze. Na premierę czekamy dość długo, więc możliwe, że upragniony debiut nastąpi w tym roku.

Jeśli chodzi o drugą grę-usługę od PlayStation, opcji jest wiele. Moim zdaniem tą najbardziej prawdopodobną jest reboot Twisted Metal, który ma znajdować się obecnie w produkcji. Za grę mieli odpowiadać twórcy Destruction AllStars, ale wiele wskazuje na to, że produkcja przeszła w ręce świeżo przejętego przez Sony zespołu Firesprite.

Może też chodzić o jedną z dziesięciu innych gier-usług, które obecnie produkują studia Sony. Produkcje sieciowe są szykowane między innymi przez Insomniac Games, London Studio i Guerilla Games.

Skoro wspomniane przez Jima Ryana dwie gry mają ukazać się w ciągu jednego roku finansowego, spodziewałbym się nieodległej zapowiedzi. Być może przewijający się w plotkach wielki pokaz gier Sony faktycznie jest blisko.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie