Duży pokaz nowych gier PlayStation ma być już bardzo blisko

PlayStation - logo z ogniem
Newsy PS4 PS5

PlayStation dawno nie dzieliło się swoimi planami ze społecznością graczy. Informator twierdzi, że wkrótce się to zmieni i doczekamy się dużego pokazu gier od Niebieskich.

Niezastąpiony Tom Henderson wskazuje, że wydarzenie Sony odbędzie się mniej więcej wtedy, co pozostałe duże pokazy. Biorąc pod uwagę, że znaczną część prezentacji zaplanowano na czerwiec, możemy śmiało stwierdzić, że PlayStation pokaże swoje nowe gry w czerwcu. Konkretna data pozostaje jednak tajemnicą.

Podobnie jak w przypadku wszystkich wydarzeń Sony, o których mówiłem, nie znam konkretnej daty (ponieważ Sony trzyma wodę w ustach)… Ale nadchodzące wydarzenia medialne byłyby zgodne (pod względem terminu – red. ) z wydarzeniem Sony w najbliższym czasie.

– napisał Tom Henderson na Twitterze

Czerwiec – jak co roku – będzie bardzo interesującym miesiącem dla graczy. To właśnie wtedy odbędą się takie wydarzenia jak Summer Game Fest, Tribeca Games Spotlight, pokaz Xbox, PC Gaming Show czy Future Games Show. Dodatkowo powinniśmy ujrzeć prezentację nowego Call of Duty oraz – z mniej gamingowych tematów – konferencję Apple WWDC22. Będzie się działo, więc chyba nikt się specjalnie nie zdziwi, jeśli również Sony wepchnie się ze swoim pokazem gier.

Większość wspomnianych eventów odbywa się między 9 a 12 czerwca, choć 11 czerwca jest na ten moment dniem wolnym od dużych pokazów. Przypuszczam, że jeśli Sony faktycznie szykuje swoje wydarzenie, to zorganizuje je właśnie 11 czerwca lub w drugiej połowie miesiąca. Na razie są to jednak tylko przypuszczenia.

Zdziwię się, jeśli PlayStation nie ma w planach na czerwiec żadnej dużej prezentacji. Jedyną potwierdzoną na ten ro premierą od studiów Sony jest God of War Ragnarok, a przyszłoroczne debiuty to jedna wielka tajemnica. Gracze się niecierpliwią, harmonogram wydawniczy jest niemal pusty, a anulowanie E3 aż się prosi o wciśnięcie dużego PlayStation Showcase. Na razie trzeba jednak uzbroić się w cierpliwość i zaczekać na oficjalne ogłoszenie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie