PlayStation Portal w Polsce — znamy cenę. Polacy zagrają później, niż reszta

PlayStation Portal
Newsy PS5

Wreszcie poznaliśmy oficjalną cenę PlayStation Portal w Polsce. Sprzęt można już zamawiać przedpremierowo na stronie jednego ze sklepów. Niestety, mamy również złe wieści. Okazuje się, że premiera urządzenia została w naszym kraju opóźniona…

PlayStation Portal w Polsce

Do oficjalnej premiery PlayStation Portal zostało niewiele czasu. Z tej okazji do oferty jednego ze sklepów wpadło urządzenie Sony. Możecie już składać preorder, przy okazji znając oficjalną cenę urządzenia. Sprzęt do PS5 został wyceniony w naszym kraju na 999 zł. Link do oferty znajduje się poniżej:

  • PlayStation Portal – 999 zł (preorder)

Wybrańcy, czyli gracze z niektórych państw będą mogli świętować oficjalną premierę już 15 listopada. Niestety, w Polsce przyjdzie nam poczekać trochę dłużej. Okazuje się, że gadżet od Sony zadebiutuje w naszym kraju dopiero 1 grudnia. Cóż, musimy uzbroić się w nieco więcej cierpliwości.

Na osłodę dodam, że na rynek wejdą też nowe zestawy słuchawkowe Sony. Mowa o modelach Sony PULSE Elite oraz Sony PULSE Explore. Model Elite zadebiutuje w Polsce 21 lutego 2024 roku, a Explore (model douszny) 12 stycznia. Preordery też są dostępne:

  • Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem Sony PULSE Elite 659 zł
  • Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem Sony PULSE Explore – 949 zł

Smuci fakt, że na Portal przyjdzie nam jeszcze poczekać, ale przynajmniej jego premiera nadejdzie jeszcze w tym roku. Słuchawki to z kolei gadżet, który zakupimy dopiero po nowym roku. Swoją drogą, wiecie, jakie dobre słuchawki do PS5 warto kupić? Przygotowaliśmy ostatnio poradnik, który na pewno pomoże w podjęciu decyzji zakupowej. Bez dobrych słuchawek nie ma co grać!

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie