PlayStation Plus wrzesień 2016. Lords of the Fallen i inne hity

PlayStation Plus wrzesień 2016. Lords of the Fallen i inne hity
Newsy PlayStation Plus PS Vita PS3 PS4

Sony podało listę gier do pobrania w ramach PlayStation Plus na wrzesień 2016.

Najnowsza oferta PlayStation Plus przynosi jeden z tytułów typu AAA na PlayStation 4 i jest nim polskie Lords of the Fallen. Fanów gier RPG, zwłaszcza podobnych do Dark Souls, powinna ta wiadomość ucieszyć.

Ponadto na pewno warto zwrócić uwagę na Journey – jedną z ciekawszych gier typu indie games wydaną w zeszłym roku. Produkcja należy do gatunku przygodowego z elementami eksploracji. W swoim czasie zbierała świetne recenzje od graczy i dziennikarzy z całego świata.

Poniżej przedstawiamy pełną listę gier w ramach PlayStation Plus na wrzesień 2016. Oferta startuje od 6 września:

 • Lords of the Fallen, PS4
 • Journey, PS4, PS3
 • Prince of Persia: The Forgotten Sands, PS3
 • Datura, PS3
 • Badland, PS Vita, PS4, PS3
 • Amnesia: Memories, PS Vita

Cena PS Plus wzrośnie również w Europie? Sony odpowiada

W poniedziałek informowaliśmy o wzroście abonamentu za usługę PlayStation Plus na terenie Stanów Zjednoczonych oraz Kanady. Mieszkańcy tych regionów zapłacą więcej za roczny oraz kwartalny abonament. Bez zmian pozostaje natomiast cena miesięcznej subskrypcji (szczegóły przypominamy poniżej).

Wielu graczy zaczęło zastanawiać się, czy kwestią czasu jest ogłoszenie podobnych podwyżek również w Europie, lecz jak wynika z wypowiedzi holenderskiego przedstawiciela Sony, powinniśmy spać spokojnie. – W Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie zwiększy się cena rocznego i kwartalnego abonamentu PS Plus. Zostało to niedawno ogłoszone na amerykańskim blogu PlayStation. Mogę zapewnić, że wzrost cen nie przyjdzie do Europy i cena usługi pozostaje taka sama – podkreśla holenderski Community Manager.

Wygląda zatem na to, że póki co, podwyżek nie mamy się co obawiać. Przypominamy, że obecnie abonament PS Plus w Polsce kosztuje:

 • 27 zł za jeden miesiąc;
 • 78 zł za trzy miesiące;
 • 195 zł za rok.

A Wy z której opcji korzystacie?

PlayStation Plus drożej od przyszłego miesiąca w USA i Kanadzie

Sony Podało na swoim oficjalnym blogu, że zwiększa cenę usługi PlayStation Plus w Stanach Zjednoczonych orazKanadzie. Dla przykładu, w USA będzie trzeba zapłacić nie 50 dolarów a 60 dolarów za roczny abonament. To wzrost o około 38 złotych. Subskrypcja na trzy miesiące będzie kosztować nie 18, a 25 dolarów (podwyżka o ponad 26 złotych). Nie zmieni się opłacanie abonamentu w rozliczeniu miesięcznym jeśli chodzi o USA, ale w Kanadzie będzie trzeba zapłacić o 2 dolary kanadyjskie więcej (około 6 złotych różnicy po obecnym kursie).

Nie wiemy, czy podwyżki będą również miały miejsce na terenie Europy. Pewne jest natomiast, że nowa cena dla regionu USA i Kanady będzie obowiązywać od 22 września. Poniżej znajduje się informacja Sony na temat podwyżki.

PlayStation Plus stara się wzbogacić swoje doświadczenia za pośrednictwem usługi na najwyższym światowym poziomie dla fanów. Oznacza to, że po raz pierwszy wzrośnie cena PS Plus w USA i Kanadzie od momentu uruchomienia serwisu w 2010 roku. Nowa wycena odzwierciedla aktualne warunki rynkowe, jednocześnie umożliwiając nam zapewnienie wyjątkowej wartości dla naszych członków – czytamy na blogu.

PlayStation Plus sierpień 2016. Oto lista gier

Japoński producent postawił w najnowszej ofercie PS Plus na trochę kosmicznych strzelanek i jedną strategię oraz dwa spore hity. Najbardziej zadowoleni będą posiadacze PlayStation 3, którzy otrzymają grę Yakuza 5. Z kolei na PS Vita ukaże się Patapon 3. Oba wymienione tytuły to najbardziej popularne gry z najnowszej listy produkcji w ramach PlayStation Plus.

Co dla tych, którzy mają PlayStation 4? Będą musieli zadowolić się Tricky Tower oraz Rebel Galaxy, a także Ultratronem (na wszystkie trzy platformy Sony). Poniżej prezentujemy pełną listę gier w ramach oferty PlayStation Plus na sierpień 2016 roku.

Posiadacze abonamentu PS Plus będą mogli pobierać na początku sierpnia, ale Sony jeszcze nie przedstawiło dokładnej daty. Spodziewamy się, że wymienione niżej produkcje będzie można zapisać na dysku od 5 sierpnia – wtedy też kończy się możliwość pobierania oferty z lipca.

 • Tricky Towers, PS4
 • Rebel Galaxy, PS4
 • Yakuza 5, PS3
 • Retro/Grade, PS3
 • Patapon 3, PS Vita
 • Ultratron, PS Vita, PS3, PS4

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie