Wyjątkowe prezenty dla graczy PS5 i PS4. Świetne, jeżeli nie możecie doczekać się Death Stranding 2

PlayStation rozdaje prezenty dla graczy PS4 i PS5 z Death Stranding 2
Newsy PS4 PS5

PlayStation rozdaje dość niespodziewane prezenty, bo z gry, która… jeszcze nawet nie wyszła. Niemniej poniżej znajdziecie kody na darmowe awatary.

Kojima Productions i PlayStation chyba doskonale zdają sobie sprawę z tego, że nie możecie doczekać się premiery Death Stranding 2. Zapowiedziana w ubiegłym roku produkcja dostała już pierwszy zwiastun i garść szczegółów. Niestety, konkretów o fabule czy rozgrywce wciąż nie znamy. Nie znaczy to jednak, że wcale na premierę nie czekamy. Aby trochę umilić ten czas, dostaliśmy darmowe prezenty.

Tanie doładowania portfela PS Store

200PLN – doładowanie do PlayStation Store – kup za 168,61 zł
100PLN – doładowanie do PlayStation Store – kup za 87,56 zł
140PLN – doładowanie do PlayStation Store – kup za 119,42 zł
70PLN – doładowanie do PlayStation Store – kup za 60,86 zł
50PLN – doładowanie do PlayStation Store – kup za 44,46 zł
36PLN – doładowanie do PlayStation Store – kup za 34,15 zł
25PLN – doładowanie do PlayStation Store – kup za 23,38 zł
15PLN – doładowanie do PlayStation Store – kup za 14,01 zł

Co ciekawe, te same awatary studio rozdawało już wcześniej – przy okazji zapowiedzi gry. Być może jednak część z Was nie zdążyła ich odebrać lub po prostu wyleciało Wam to z głowy. Dlatego też na Twitterze deweloperów pojawił się podobny wpis raz jeszcze. Znów dostaliśmy kody, dzięki którym odbierzemy prezent. Uważajcie jednak, bo każdy przeznaczony jest na inny rejon.

  • Ameryka: PRKT-2QNQ-DH4X
  • Europa, Bliski Wschód i Afryka: EHNA-6MNB-PGL5
  • Azja: CRBA-GKNP-J9EK
  • Japonia: JP2J-A5NG-PT2F
  • Korea: 3D86-9PNF-KABQ

Na ten moment nie znamy daty premiery Death Stranding 2, ale Norman Reedus stwierdził, że nie warto oczekiwać niczego przed 2024 rokiem. Oznacza to, że tytuł najpewniej ukaże się na przełomie 24/25 albo nawet nieco później. Potencjalnie również nie powinniśmy spodziewać się nowego zwiastuna ani innych szczegółów na temat gry na zbliżającym się wydarzeniu PlayStation. Nowy pokaz gier nie został oficjalnie potwierdzony, ale mówi się, że można oczekiwać go na początku czerwca.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie