Prezent dla posiadaczy PlayStation. Łap kod i odbieraj w PS Store

PlayStation wymusiło na studiach tworzenie
Newsy PS4 PS5

Święta to czas prezentów, a ten może dostać każdy z Was, jeśli macie przy swoim telewizorze PS5 lub PlayStation 4. Mikołajem jest w tym przypadku sam Hideo Kojima.

Kto posiada konsolę PlayStation 4 lub PlayStation 5, pewnie lubi „ozdabiać” swój profil nowymi awatarami. Te są czasem rozdawane, z różnych okazji, za darmo w PS Store. I właśnie z taką wiadomością do Was przychodzę.

Zestaw awatarów za darmo, z gry Death Stranding 2

Hideo Kojima postanowił zostać Mikołajem, lecz nie do końca z okazji świąt, o których właśnie myślicie. Deweloper świętuje bowiem zapowiedź Death Stranding 2 oraz 7. lecie powstania swojego studia. Do zgarnięcia są awatary BB Pod. Oto kod upoważniający do odbioru prezentu:

  • BB Pod Avatar Set – odbierzesz w PS Store z kodem EHNA-6MNB-PGL5

Powyższy kod realizujemy w PlayStation Store.

Przypominam, że Death Stranding 2 zostało oficjalne przedstawione w trakcie The Game Awards 2022. Póki co, grę zapowiedziano jedynie na PlayStation 5, choć bardzo prawdopodobne, że po pewnym czasie zobaczymy ją również na komputerach PC. Tak stało się przecież z pierwszą częścią.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie