Potrzebna pomoc, z PlayStation 5 wypadło coś dziwnego. Zgadniesz, co to za element?

PlayStation-5
Newsy PS5

Jeden z graczy miał spory problem, kiedy z jego PlayStation 5 wypadło… coś. Czy można włączyć konsolę i nic się nie stanie? Sprawa rozwiązała się dzięki społeczności forum Reddit.

Mam w domu dużo śrubek i dziwnych elementów, które walają się po szufladach i półkach z konsolami oraz sprzętem rerto. Jakoś nie zwracam na to uwagi, ale dla pewności zbieram do “specjalnego pudełeczka”. Na Reddit znalazł się jednak gracz, który nie mógł przeżyć, że z jego PlayStation 5 coś wyleciało. Zamiast do oficjalnego wsparcia, zwrócił się do społeczności, która szybko sprawę rozwiązała.

PlayStation 5 i dziwne znalezisko

Nie będę na początek zdradzał, do czego służy mały metalowy element, który wypadł z konsoli. Jestem ciekaw, czy ktoś z Was zgadnie. Zerknijcie na fotkę i piszcie w komentarzach, co to takiego może być!

Wśród licznych odpowiedzi znalazło się oczywiście sporo żartów. Ktoś napisał, że tak rodzą się malutkie PS5. Ktoś twierdzi, że to łożysko od deskorolki, albo… Elden Ring. Rady, jak naprawić konsolę, też były dziwne i z przymrużeniem oka. Najbardziej rozbawiła mnie podpowiedź, że najlepiej wrzucić to do środka PS5, a system wchłonie element i sam umieści tam, gdzie jego miejsce.

To jak, zgadłeś, co to może być? Daj znać w komentarzach, a właściwą odpowiedź wraz z filmikiem znajdziesz na drugiej podstronie!

Gracze rozwiązali zagadkę. Na drugiej podstronie odpowiedź, do czego służy ten element.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie