Rekordowo niska cena na PS5. Nie sądziłem, że taką jeszcze kiedyś zobaczę

PlayStation-5
Newsy PS5

Ceny PlayStation 5 potrafią przyprawić o zawrót głowy, lecz czasem zdarzają się niespodzianki i w drugą stronę. Właśnie takową dostaliśmy.

PlayStation 5 w niskiej cenie? Zapomnij – tak zazwyczaj sam myślę. Dzisiaj jednak zobaczyłem w jednym z elektromarketów dwa zestawy w cenie 2499 zł. Po tyle powinny chodzić mniej więcej modele Blu-Ray, lecz nie oszukujmy się, sugerowane ceny podane przez Sony w dniu premiery PS5 już dawno się zdezaktualizowały. Kto nadal sądzi, że je zobaczy, może czekać, czekać i czekać…

KUP TANIEJ DOŁADOWANIE 100PLNKUP TANIEJ DOŁADOWANIE 200PLN

PlayStation 5 za 2499 zł. Gdzie kupić i co to za zestawy?

Po pierwsze, kto chce codziennie widzieć świeże zestawienie dostępności PS5, niech pamięta, że uzupełniam listę konsol i aktualizuję ceny każdego dnia. Link do publikacji podrzucam w ramce poniżej.

TUTAJ SPRAWDZISZ, GDZIE PLAYSTATION 5 KUPIĆ NAJTANIEJ

Pamiętam, że jeszcze kilka dni temu byłem zatrwożony cenami PS5 w jednym ze sklepów, który robił nam konsolę w prawdziwym 4K, czyli za cztery kafle. Inny znany i duży elektromarket poleciał na szczęście w odwrotnym kierunku i oferuje zestawy za 2499 zł. To Digital, ale ale, w jednym zestawie są oryginalne słuchawki Sony Pulse 3D oraz oryginalna stacja ładująca kontrolery. Nie jakieś zamienniki. W drugim mamy natomiast dodatkowego pada DualSense i również ładowarkę do padów od Sony. Oto linki do tych zestawów:

Coraz więcej osób preferuje tylko gry cyfrowe i nawet nie myśli o pudełkowych wydaniach. Jeśli też tak masz, to na pewno taniej PlayStation 5 Digital z fajnymi dodatkami szybko nie znajdziesz.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie