Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

PlayStation 4 oraz Xbox One dostaną grę na wyłączność z Wii U?

Pojawiają się informację o tym, że Ubisoft właśnie tworzy nową wersję ZombiU. Czy na platformach Sony i Microsoftu gra osiągnie większy sukces?

Pewien gracz o pseudonimie Unseen64 przekazał właśnie informację o tym, że Ubisoft już produkuje ZombiU w wersji na PlayStation 4 oraz Xboksa OneUnseen64 to człowiek, który już wcześniej podał kilka prawdziwych informacji przed oficjalnym ogłoszeniem ich przez twórców (na przykład na temat Skylanders SuperChargers). Można więc sądzić, że źródło jest wiarygodne.

Według Unseen64, są spore szanse, że już podczas E3 2015 zobaczymy ogłoszenie przez Ubisoft ZombiU w wersji na PlayStation 4 oraz Xboksa One. Sam wydawca już wcześniej wspominał, że ma kilka interesujących zapowiedzi do zaprezentowania na tegorocznych targach w Los Angeles.

ZombiU ukazało się w listopadzie 2012 wyłącznie na Wii U. Mimo tego że była to jedna z lepiej sprzedających się gier na nową stacjonarną konsolę Nintendo (gra została wydana w czasie debiutu Wii U), twórcom nie udało się wiele zarobić. Być może Ubisoft chce sobie odbić koszty produkcji, stąd decyzja o wydaniu gry także na pozostałych sprzętach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się