PlayStation 4 oraz Xbox One dostaną grę na wyłączność z Wii U?

Pojawiają się informację o tym, że Ubisoft właśnie tworzy nową wersję ZombiU. Czy na platformach Sony i Microsoftu gra osiągnie większy sukces?

Pewien gracz o pseudonimie Unseen64 przekazał właśnie informację o tym, że Ubisoft już produkuje ZombiU w wersji na PlayStation 4 oraz Xboksa OneUnseen64 to człowiek, który już wcześniej podał kilka prawdziwych informacji przed oficjalnym ogłoszeniem ich przez twórców (na przykład na temat Skylanders SuperChargers). Można więc sądzić, że źródło jest wiarygodne.

Według Unseen64, są spore szanse, że już podczas E3 2015 zobaczymy ogłoszenie przez Ubisoft ZombiU w wersji na PlayStation 4 oraz Xboksa One. Sam wydawca już wcześniej wspominał, że ma kilka interesujących zapowiedzi do zaprezentowania na tegorocznych targach w Los Angeles.


ZombiU ukazało się w listopadzie 2012 wyłącznie na Wii U. Mimo tego że była to jedna z lepiej sprzedających się gier na nową stacjonarną konsolę Nintendo (gra została wydana w czasie debiutu Wii U), twórcom nie udało się wiele zarobić. Być może Ubisoft chce sobie odbić koszty produkcji, stąd decyzja o wydaniu gry także na pozostałych sprzętach.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

12 Shares
Share12
+1
Tweet