PlayStation 4 i PS Vita w zestawie? To pewniak! [AKTUALIZACJA]

Francuski oddział Amazona prawdopodobnie wyszedł przed szereg i zniszczył Sony wielką niespodziankę, którą koncern chciał ogłosić podczas targów E3. Potwierdzają to również doniesienia z USA. A przed chwilą także samo Sony odniosło się do tych nowinek.

[AKTUALIZACJA]:

Jak dowiedział się serwis Eurogamer od rzecznika Sony: – Dostępność kompletu PS4 / PS Vita będzie określana i ogłaszana osobno dla każdego z regionów – czytamy w serwisie. Czyli wszystko jasne. Pozostaje tylko poczekać do E3, aby dowiedzieć się, jaka będzie cena zestawu.

[ORYGINALNA WIADOMOŚĆ]:

Na stronie Amazona pojawiła się ciekawa oferta. Za niecałe 580 euro (około 2390 złotych) możemy kupić zestaw Ultimate Player Edition. W jego skład wchodzi PlayStation 4 oraz PlayStation Vita w wersji slim. Zamówienia na pakiet mają być realizowane od 4 lipca.

Czyżby Amazon przestrzelił? Przecież nie od dzisiaj jesteśmy karmieni plotkami, jakoby Sony planowało bundle pack ze swoich dwóch najnowszych konsol. Wcale się nie zdziwię, jeśli taka informacja zostanie oficjalnie potwierdzona podczas targów E3 w Los Angeles.

ps-4-ps-vita-2
Oferta Amazona okaże się prawdziwa? Mocno w to wierzymy!

Francja to nie jedyny kraj, który stara się potwierdzić tezę o nadchodzącym bundle pack. Serwis IGN wyłowił z sieci post użytkownika Wario64. Umieścił on na swoim Twitterze zdjęcie promocyjnej gazetki amerykańskiego sklepu Best Buy. A tam – niespodzianka! Zestaw PlayStation 4 z PS Vita za 560 dolarów. Dodatkowo gra  Borderlands 2.

ps-4-ps-vita-3
Wygląda na to, że Stany Zjednoczone też szykują się na bundle pack.

Pozostaje nam teraz poczekać do przyszłego tygodnia na potwierdzenie (bądź zdementowanie) powyższych rewelacji przez Sony podczas E3. Taki zestaw to prawdziwa gratka dla tych, którzy dotychczas zwlekali z kupnem PlayStation 4. Choć z drugiej strony, patrząc na podane ceny, nie można tutaj mówić o jakiejś wielkiej okazji.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • Eld

    Mam nadzieję, że faktycznie taki zestaw będzie. Pytanie jaka będzie ostatecznie cena w naszym durnym kraju? Znając życie, zaoszczędzimy może 50 złotych…

6 Shares
Share6
+1
Tweet