PewDiePie może zakończyć karierę YouTubera. Powodem jest dziecko z wikińskim imieniem

pewdiepie koniec kariery
Newsy

Popularny YouTuber stanie przed trudnym dylematem. PewDiePie zdecyduje czy wychowywanie dziecka będzie ważniejsze od jego kariery.

4,7 tysiąca filmów, 29 miliardów wyświetleń i ponad 111 milionów subskrybentów… Te dane potwierdzają, że PewDiePie zalicza się do tego 1% użytkowników, którzy osiągnęli na YouTube sukces i międzynarodową sławę. Zasłynął dzięki materiałom z Minecrafta i Amnesii, aczkolwiek wraz ze wzrostem swojej publiki gry zeszły w jego życiu na dalszy plan, bo jako człowiek stał się ważniejszy od obieranej tematyki do filmów. Niestety dla jego fanów, popularny YouTuber może zrezygnować z dalszego prowadzenia kanału i udostępniania nowych treści.

Felix Kjellberg, znany lepiej pod pseudonimem PewDiePie, z towarzyszącą mu żoną Marzią informowali już w lutym 2023, że spodziewają się narodzin pierwszego dziecka. Pochwalili się tym krótko po przeprowadzce do Japonii, na co duży wpływ prawdopodobnie miała ciąża jego partnerki. Możliwe, że chcieli wychowywać swojego malucha w znacznie spokojniejszym miejscu niż w USA czy Szwecji, gdzie dotychczas zamieszkiwał. I tak 11 lipca rodzina Kjellbergów powiększyła się oficjalnie o jedną małą osóbkę. PewDiePie mierzy się w tej chwili ze wszelkimi troskami, jakie spadają na świeżo upieczonych ojców. Wspólnie z żoną nadali swojemu synowi imię, które w przeszłości nosili wielcy wojownicy i wikingowie, a mianowicie Bjorn.

Mały “wiking” od teraz będzie ważną, a może i najważniejszą, częścią życia Felixa, dlatego nie brakuje głosów, że przedłoży ojcostwo ponad obowiązki YouTubera. Może to będzie tylko przerwa w dostarczaniu nowych treści na okres kilkunastu-kilkudziesięciu miesięcy, aby przyzwyczaić się do nowej roli i ogarnąć sprawy związane z Bjornem. Trzeba jednak zakładać najbardziej ponure scenariusze, że YouTube straci jedno z najczęściej śledzonych kont, a reklamodawcy kurę znoszącą złote jaja. W tym przypadku internetowa kariera jest niczym w porównaniu do bycia rodzicem, toteż każdy fan powinien ze zrozumieniem przyjąć decyzję swojego idola.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie