Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

PES 2021 – nie będzie pełnej gry, a jedynie aktualizacja. Sugeruje to Microsoft Store

Wygląda na to, że fani PES-a nie otrzymają w najbliższym czasie nowej odsłony serii, tylko paczkę uaktualnień do gry z 2019. Tak można wyczytać na stronie Microsoft Store.

Plotkowano o tym już od jakiegoś czasu, a teraz pogłoski powoli znajdują swoje potwierdzenie: PES 2021 ma być jedynie dodatkiem do ostatniej pełnej gry z cyklu. Wskazuje na to wpis na stronie sklepu Microsoft dotyczący PES 2021 Season Update.

Na stronie katalogowej Season Update znajduje się wzmianka, że pozycja jest zaktualizowaną edycją gry eFootball PES 2020 (wydanej we wrześniu 2019), która zawiera najnowsze dane dotyczące zawodników i składy drużyn. Jeśli chodzi o te ostatnie, to Microsoft Store podaje, że chodzi o Manchester United, Bayern Munchen, FC Barcelonę i Juventus Turyn.

Natomiast na poziomie gameplayu nie pojawią się żadne zmiany – wszystko będzie takie samo jak w eFootball PES 2020. Wróci za to tryb UEFA EURO 2020.

Microsoft Store nie ujawnia daty premiery rozszerzenia. Nie pokazano także jego ceny – bo update będzie płatny, o czym również dowiadujemy się z wpisu w sklepie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się