PES 2021 – nie będzie pełnej gry, a jedynie aktualizacja. Sugeruje to Microsoft Store

PES 2021 – nie będzie pełnej gry, a jedynie aktualizacja. Sugeruje to Microsoft Store
Newsy PC PS4 XOne

Wygląda na to, że fani PES-a nie otrzymają w najbliższym czasie nowej odsłony serii, tylko paczkę uaktualnień do gry z 2019. Tak można wyczytać na stronie Microsoft Store.

Plotkowano o tym już od jakiegoś czasu, a teraz pogłoski powoli znajdują swoje potwierdzenie: PES 2021 ma być jedynie dodatkiem do ostatniej pełnej gry z cyklu. Wskazuje na to wpis na stronie sklepu Microsoft dotyczący PES 2021 Season Update.

Na stronie katalogowej Season Update znajduje się wzmianka, że pozycja jest zaktualizowaną edycją gry eFootball PES 2020 (wydanej we wrześniu 2019), która zawiera najnowsze dane dotyczące zawodników i składy drużyn. Jeśli chodzi o te ostatnie, to Microsoft Store podaje, że chodzi o Manchester United, Bayern Munchen, FC Barcelonę i Juventus Turyn.

Natomiast na poziomie gameplayu nie pojawią się żadne zmiany – wszystko będzie takie samo jak w eFootball PES 2020. Wróci za to tryb UEFA EURO 2020.

Microsoft Store nie ujawnia daty premiery rozszerzenia. Nie pokazano także jego ceny – bo update będzie płatny, o czym również dowiadujemy się z wpisu w sklepie.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie