Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

PES 2020 – premiera dodatku UEFA EURO 2020 jeszcze w tym roku

Ogłoszono datę premiery DLC do ostatniego PES-a. Dodatek UEFA EURO 2020 zadebiutuje jeszcze w 2020, a konkretnie 4 czerwca.

Jak wiadomo, tegoroczne zawody Euro 2020 zostały z racji pandemii przełożone na przyszły rok. Nie było do końca jasne, czy dodatek UEFA EURO 2020 do Pro Evolution Soccer podzieli los prawdziwej imprezy. Teraz okazuje się, że trafi on do graczy jeszcze w tym roku, i to już za dwa tygodnie – tak ogłosiło wczoraj Konami na oficjalnym koncie gry na Twitterze.

Dodatek zadebiutuje na PC (Steam), PS4 i Xboksie One i będzie zupełnie darmowy. Wraz z DLC otrzymamy wszystkie 55 drużyn UEFA i oficjalny tryb UEFA EURO 2020. Oprócz tego Konami obiecuje wiernie odwzorowane stadiony Wembley i Sankt Petersburg oraz parę innych nowości.

eFootball PES 2020 trafiło na PC, PS4 i Xboksa One w pierwszej połowie września 2019 jako 19 odsłona serii spod szyldu Konami. Tak jak miało to miejsce w przypadku wszystkich kolejnych części cyklu, tytuł z 2019 zaoferował dalsze ulepszenia w mechanice rozgrywki i oprawie wizualnej. Tym razem jednak położono większy niż zwykle nacisk na rozgrywki wieloosobowe.

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się