Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

PES 2021 – nowe informacje. Cena, data premiery, trailer

Konami ujawnia szczegóły dotyczące PES 2021 Season Update. Rozszerzenie zadebiutuje 15 września. Pokazano trailer z produkcji.

Niedawno informowaliśmy, że zgodnie z tym, co pojawiło się w Microsoft Store, tegoroczna edycja PES-a nie będzie pełnoprawną częścią serii, a jedynie czymś na kształt aktualizacji do ostatniej odsłony. Te wiadomości zostały potwierdzone. Konami wyjawiło, że PES 2021 Season Update trafi do graczy w połowie września, lądując na platformach PC (Steam), PS4 i Xbox One.

Za tytuł w zamówieniu przedsprzedażowym zapłacimy mniej niż za pełną część serii – na Steamie cena edycji standardowej to 108 złote. Wydanie na PS4 i Xboksa One kosztuje 125 złotych. Dla posiadaczy PES 2020 przewidziano 20-procentową zniżkę.

Niby nie płacimy tak jak za odrębną odsłonę, ale te kwoty to i tak sporo, biorąc pod uwagę fakt, że update nie przewiduje żadnych zmian na poziomie gameplayu – wszystko będzie właściwie takie samo, jakie było do tej pory. Dodatek doczeka się natomiast odświeżonych składów klubów; do gry powróci też tryb UEFA EURO.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się