PES 2020 – Polscy fani marki mogą świętować, mamy wydawcę!

Przez pewien czas nie było jasne, kto i czy w ogóle zajmie się dystrybucją PES 2020 na polskim rynku. Dzisiaj przyszła do nas dobra wiadomość.

Czerwiec był bardzo złym miesiącem dla polskiej społeczności zrzeszonej wokół Pro Evolution Soccer. Mistrzostwa Polski w PES 2019 zostały odwołane, a Techland postanowił, że nie będzie dystrybuował kolejnych odsłon piłkarskiej serii od Konami. Na szczęście, do gry wchodzi Cenega!

PES 2020 – Cenega polskim wydawcą

Cenega S.A. oraz Konami Digital Entertainment B.V. ogłosiły dzisiaj, że rozpoczęły oficjalną współpracę w zakresie dystrybucji gier KONAMI w Polsce i na Węgrzech. eFootball PES 2020 będzie pierwszym tytułem wydanym na mocy tej umowy – czytamy w komunikacie wydanym przez polską spółkę.

Każdy z nas będzie mógł zatem kupić pudełkową wersję PES 2020 w sklepach na terenie Polski, lecz jak zaznacza Cenega, w angielskiej wersji językowej na PlayStation 4 oraz Xbox One.

eFootball PES 2020 otwiera nową dekadę w rozwoju wiodącego na rynku symulatora piłki nożnej, obiecując zrewolucjonizowanie e-futbolu oraz przybliżenie tego sportu globalnej widowni. Gra zawiera zupełnie nowy tryb zwany Matchday, który pozwoli graczom wybrać stronę i zebrać się na cotygodniowe wydarzenia, aby rywalizować w największych meczach piłki nożnej i pomóc zapewnić zwycięstwo swojej drużynie. Firma KONAMI podpisała długoterminową współpracę z zespołami Juventusu, Bayernu i Manchesteru United, co zapewni twórcom serii eFootball PES 2020 dostęp do gwiazd i legend klubów, umożliwiając developerom odtworzenie realistycznych szczegółów.

PES 2020 – gameplay. Mecz Barcelona vs Legendy

Źródło: Cenega, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: