Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Jaki PC do Overkill’s The Walking Dead? Wymagania sprzętowe, zalecane i minimalne

Jeśli zastanawiacie się, czy wasz komputer uruchomi nadchodzącą grę z zombiakami, mamy dla Was oczekiwane informacje. Oto Overkill’s The Walking Dead wymagania sprzętowe. Deweloperzy mówią również o tym, czy w grze będą loot boxy oraz co na pewno ulegnie poprawie do samej premiery.

W listopadzie na rynku pojawi się nowa gra ze szwędaczami do odstrzelenia, a dzisiaj dowiedzieliśmy się, jaki komputer sobie z nią poradzi. Poniżej znajdziecie Overkill’s The Walking Dead wymagania sprzętowe, lecz zanim do tego przejdziemy, warto wspomnieć o kilku innych sprawach, o których twórcy gry wspomnieli podczas sesji Reddit AMA.

Overkill’s The Walking Dead – beta, animacja, poziom trudności, loot boxy

Po pierwsze, deweloperzy odnieśli się do negatywnych głosów, które pojawiły się po prezentacji gameplay’u z Overkill’s The Walking Dead podczas targów E3 2018. Jeśli również narzekaliście, że w grze będą drętwe animacje, musicie wiedzieć, że ma się to zmienić. Overkill pracuje bowiem obecnie nad optymalizacją i polerowaniem animacji NPC oraz wrogów, zatem wszystko idzie ku lepszemu.

Jaki PC do Battlefield 5? Wymagania sprzętowe minimalne oraz zalecane i testy alpha

Twórcy odnieśli się również do poziomu trudności w Overkill’s The Walking Dead. Ten ma być skalowany w zależności od tego, w ile osób będziemy grali. Produkcja pozwoli na kooperację maksymalnie czterech graczy, lecz jeśli grupa będzie się składała z trzech lub dwóch osób, poziom trudności będzie odpowiednio dopasowany. Kto nawet stanie do walki w pojedynkę, niech nie pęka – z pewnością poziom nie będzie taki sam jak dla większej drużyny.

Wiadomo ponadto, że Overkill’s The Walking Dead nie będzie obsługiwał międzyplatformowej rozgrywki, nie będzie posiadał opcji kooperacji na jednym ekranie (split screen), a zamknięta beta wystartuje w tygodniach tuz przed premierą. Deweloper oświadczył również, że w jego grze nie będzie loot boxów, ponieważ do niej nie pasują.

Overkill’s The Walking Dead – wymagania sprzętowe

Na karcie gry w serwisie Steam pojawiły się Overkill’s The Walking Dead wymagania sprzętowe. Twórcy gry zaznaczają, że mogą one jeszcze ulec zmianie, lecz nawet jeśli tak się stanie, to będzie to na korzyść graczy (czyli zostaną obniżone).

MINIMALNE:

  • System operacyjny: Windows 10 (64-bit version)
  • Procesor: Intel Core i5 3.3Ghz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: Nvidia GTX 960 2GB
  • Miejsce na dysku: 60 GB dostępnej przestrzeni
ZALECANE:

  • System operacyjny: Windows 10 (64-bit version)
  • Procesor: Intel Core i7 3.3Ghz
  • Pamięć: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: Nvidia GTX 1060 6GB or better
  • Miejsce na dysku: 60 GB dostępnej przestrzeni

Overkill’s The Walking Dead to kooperacyjna strzelanka z perspektywy pierwszej osoby z elementami akcji, RPG, survival horroru i skradanki. Produkcja zaprosi graczy do eksplorowania niezwykle popularnego uniwersum The Walking Dead, w którym odegrają rolę ocalałych, walczących ramię w ramię w postapokaliptycznym świecie zdominowanym przez hordy szwędaczy.

Overkill’s The Walking Dead gameplay

Overkill’s The Walking Dead – data premiery

Premiera Overkill’s The Walking Dead została zaplanowana na 6 listopada 2018 roku. Tego dnia produkcja wyląduje na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One, lecz tylko w Ameryce Północnej i Południopwej. Europejczycy nie będą na szczęście musieli długo czekać, aż horda zombie dotrze na Stary Kontynent. Stanie się to dwa dni po premierze gry za oceanem, czyli 8 listopada.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%