Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Overkill’s The Walking Dead. Nowy zwiastun ponownie rzuca na kolana

Twórcy serii PayDay prezentują nowy trailer z bardzo ciekawie zapowiadającego się Overkill’s The Walking Dead. Poznaliśmy tym samym czwartą i ostatnią postać, która będzie częścią mrocznej opowieści z zombiakami.

Overkill’s The Walking Dead ma zadebiutować jesienią tego roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Mamy nadzieję, że nadchodzące targi E3 2018 przyniosą ze sobą datę premiery gry. Czekamy na nią z niecierpliwością, która rośnie coraz bardziej wraz z kolejnymi zwiastunami produkcji.

Overkill’s The Walking Dead – Heather

Deweloperzy wrzucili do sieci kolejny filmik promujący nadchodzący tytuł. Tym razem możemy spojrzeć na Heather, rudowłosą piękność, która w brutalnym świecie musi walczyć o przetrwanie i jest równie bezwzględna, co każdy inny drab spotkany na ulicy. Ludzie staja się wilkami, by utrzymać się przy życiu.

Zaraz pod najnowszym zwiastunem przypominamy wcześniejsze trailery postaci. Do Heather dołączą Grant, Aidan oraz Maya.


Overkill’s The Walking Dead – kooperacja kluczem do sukcesu

Overkill’s The Walking Dead będzie kooperacyjną strzelanką z perspektywy pierwszej osoby z elementami akcji, role-playing, survival horroru oraz skradanki. Akcja rozegra się w Waszyngtonie, gdzie tajemnicza epidemia przywraca martwych do życia.

Maksymalnie czterech graczy połączy siły i w różnych misjach oraz rajdach będzie walczyć o zaopatrzenie oraz ratować ocalałych, by wzmocnić własny obóz, który będziemy bronić wszelkimi sposobami nie tylko przed zombiakami, lecz również przed innymi ocalałymi. Każda grywalna postać będzie posiadać własne drzewko umiejętności, swoją specjalizację oraz odrębną historię.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%