Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Overkill’s The Walking Dead – mamy duży gameplay z oczekiwanej gry

W końcu możemy spojrzeć, jak wygląda w praktyce zabawa przy Overkill’s The Walking Dead, które zachęcało mrocznym klimatem wylewającym się z każdego wcześniejszego zwiastuna. Zapraszamy na trwający ponad 20 minut gameplay, w którym czwórka bohaterów stanie naprzeciwko zombie.

Serwis Polygon udostępnił nowy materiał, w którym pokazano 22 minuty zmagań z Overkill’s The Walking Dead (konkretnie, z dema ujawnionego na E3 2018). Możemy zatem przekonać się, jak wygląda nadchodząca gra z zombiakami, która wyląduje na rynku już w listopadzie tego roku.

Cyberpunk 2077: kradzież pojazdów jak w GTA V, loadingi i wyrzucone pomysły

Overkill’s The Walking Dead to kooperacyjna strzelanka z perspektywy pierwszej osoby z elementami akcji, RPG, survival horroru i skradanki. Produkcja zaprosi graczy do eksplorowania niezwykle popularnego uniwersum The Walking Dead, w którym odegrają rolę ocalałych, walczących ramię w ramię w postapokaliptycznym świecie zdominowanym przez hordy szwędaczy.

Overkill’s The Walking Dead gameplay

Overkill’s The Walking Dead – data premiery

Premiera Overkill’s The Walking Dead została zaplanowana na 6 listopada 2018 roku. Tego dnia produkcja wyląduje na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One, lecz tylko w Ameryce Północnej i Południopwej. Europejczycy nie będą na szczęście musieli długo czekać, aż horda zombie dotrze na Stary Kontynent. Stanie się to dwa dni po premierze gry za oceanem, czyli 8 listopada.

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%